Top Ad unit 728 × 90

FL-3X

PhytoLife
Naturalny suplement diety w formie żelu, polecany osobom dbającym o kondycję stawów. Każda porcja dostarcza organizmowi łatwo przyswajalnej glukozaminy, chondroityny i siarki organicznej (MSM). Suplement jest również źródłem wielu antyoksydantów.

Synergy oferuje FL-3X na sztuki:
 • 1 opakowanie (8 saszetek)

Skład suplementuGlukozamina jest aminocukrem naturalnie występującym w ludzkim organizmie. W preparatach ma postać chlorowodorku lub siarczanu glukozaminy. Bierze udział w syntezie proteoglikanów, czyli substancji budulcowych chrząstki stawowej, co pozwala wzmacniać, a nawet zregenerować zmienione chorobowo stawy.

Chondroityna jest to związek należący do mukopolisacharydów, który występuje naturalnie w naszym organizmie (dokładnie w chrząstce stawowej). Największą skutecznością charakteryzuje się chondroityna w postaci siarczanu. Związek ten jest bardzo istotny z powodu udziału w eliminacji uczucia tarcia pomiędzy powierzchniami stawowymi. Chondroityna w sposób naturalny stymuluje organizm do produkcji mazi stawowej - odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie stawów. 
MSM to skrót od metylosulfonylometanu, czyli po prostu biodostępna siarka organiczna. Występuje w wielu produktach, między innymi w owocach, warzywach, zbożu, jajkach, krowim mleku, mięsie czy herbacie. Jest to substancja bardzo często polecana w przypadku różnorakich problemów ze stawami. Siarka organiczna posiada właściwości terapeutyczne i profilaktyczne.

Antyoksydanty zwane przeciwutleniaczami, to związki usuwające z organizmu ludzkiego nadmiar wolnych rodników, spowalniają procesy starzenia. W FL-3X są to witamina C oraz wyciągi z: jabłka, zielonej herbaty, liści oliwki europejskiej i pestek winogron.

Zawartość netto jednego opakowania 1166 g
Liczba saszetek w jednym opakowaniu: 8 szt.

Sposób dawkowaniaDawkowanie FL-3X
Jedna porcja wynosi 12,15 g żelu (łyżka stołowa). Stosuj od jednej do nawet trzech porcji na dobę. W zależności od potrzeb jedno opakowanie produktu wystarcza na okres 32 - 96 dni. Suplement najlepiej stosować na czczo lub półtorej godziny po posiłku.

Suplement możesz spożywać o każdej porze dnia.

FL-3X sprawdza się doskonale jako uzupełnienie innych produktów Synergy. Szczególnie polecany w opcji Sport Pack Plus z ProArgi-9+ i e9 energy.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość • Skład opracowany przez naukowców z Centrum Badań i Innowacji Hughes;
 • Jest produkowany zgodnie z normami bezpieczeństwa i jakości: NSF, cGMP i aprobata FDA;
 • Składniki pochodzenia naturalnego - tylko z ekologicznych upraw;
 • Skład ilościowy i jakościowy zgodny z wymogami UE;
 • Jest dopuszczony do obrotu w Polsce (aktualny wpis do rejestru GIS);
 • Nie zawiera cukru, jest bezpieczny dla diabetyków;
 • Każda partia składników badana jest wybiórczo pod kątem czystości i mocy działania;

ProducentSuplement produkowany jest dla Synergy Worldwide w słynących z najwyższej jakości zakładach. Jego produkcja obwarowana jest wieloma normami i atestami. Każdy ze składników podlega wyrywkowej lecz drobiazgowej kontroli jakości między innymi pod kątem zanieczyszczeń metalami ciężkimi. Zakłady te mają ponad 45 lat doświadczenia w produkcji nutraceutyków i są jednym z liderów światowych w branży suplementacyjnej i ziołowej. Zakłady te mają certyfikat NSF GMP.

Dlaczego FL-3X?Dlaczego FL-3X

Aktywne składniki w porcji 12,15 g:
 • 500 mg glukozaminy z krewetek i krabów;
 • 300 mg chondroityny z ryb;
 • 125 mg MSM (siarka organiczna);
 • 36 mg witaminy C;
 • 7 mg wyciągu z jabłka;
 • 4 mg wyciągu z zielonej herbaty;
 • 1 mg ekstraktu z pestek winogron. 
Aktywność fizyczna jest niezbędna dla utrzymania zdrowia, ale ruch może być ograniczony przez sztywności i brak elastyczności stawów. Żel jest idealnym uzupełnieniem aktywnego trybu życia. Z ekstraktami roślinnymi bogatymi w przeciwutleniacze w żelu o smaku różowego grejpfruta z systemem matrix, FL3X jest wygodnym i pysznym sposobem na uzupełnienie codziennej diety.
 
Dzienna dawka żelu zapewnia optymalne wsparcie układu ruchowego!

GlukozaminaGlukozamina
Glukozamina bierze udział w tworzeniu płynu stawowego i jest budulcem naturalnej chrząstki. Wpływa korzystnie na kondycję stawu, tak aby chrząstka była gładka a ruch samego stawu bezbolesny.

Glukozamina może stymulować także produkcję glikozaminoglikanów w komórkach chrząstki i wpływać na jej elastyczność.

Glukozamina ma właściwości przeciwzapalne, przez co może działać przeciwbólowo. Niestety prawie nigdy nie występuje w pożywieniu. Jedynymi produktami, z których człowiek łatwo ją przyswaja są homary, krewetki, małże i kraby.

ChondroitynaChondroityna
Chondroityna chroni chrząstkę stawową, zapobiegając jej degradacji. Może zawierać pewne enzymy, które hamują rozkład chrząstki. Stymuluje produkcję proteoglikanów, glukozaminy i kolagenu.

Ważne: tania chondroityna wytwarzana jest często z odpadów zwierzęcych, na przykład tchawic wołowych, uszu świń czy ogonów.

Najlepszej jakości oraz łatwo przyswajalna chondroityna pochodzi z ryb.

MSM - biodostępna siarka organicznaMSM
Siarka ta jest niezbędna przy tworzeniu chrząstki i tkanki łącznej. MSM hamuje enzymy, takie jak proteazy serynowe i kolagenazy, biorące udział w degradacji chrząstki. Siarka organiczna może mieć także działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i zwiększające ruchomość stawów. Niektórzy naukowcy uważają, że to właśnie siarka jest odpowiedzialna przynajmniej częściowo za terapeutyczne działanie glukozaminy.

MSM działa przeciwutleniająco, czyli neutralizuje wolne rodniki. Ważne: tkanka chrzęstna u ludzi starszych cechuje się obniżoną zawartością siarki. Z tego powodu osoby w podeszłym wieku powinny stale uzupełniać jej zawartość poprzez suplementację.


Cena

Cena FL-3X

Opcja:
1 opakowanie
(8 saszetek)Najlepsza cena

210 zł*


 
 
Cena FL-3X pakiet
 
Opcja:
6 opakowań

(48 saszetek)


Najlepsza cena
1055 zł* 
 
 
 
 
 
 
 
*Do powyższych cen należy doliczyć koszt dostawy. W niektórych przypadkach cena końcowego zamówienia może być wyższa o ok. 10%. Jeśli chcesz zamówić produkt w najlepszej cenie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Komu polecamy?

FL-3X przede wszystkim poleca się osobom zmagającym z dolegliwościami stawów. Suplement mogą stosować zarówno osoby starsze, które powinny stale uzupełniać niedobory ważnych składników, jak i młodsze narażone na kontuzje w wyniku wzmożonej aktywności fizycznej. Produkt stanowi również świetne uzupełnienie innych produktów. Ponadto forma żelowa jest bardzo prosta w użyciu, a sam żel jest lepiej przyswajany przez organizm.

Przeciwwskazania

FL-3X jest suplementem diety - dodatkiem żywieniowym o naturalnym pochodzeniu. Nie ma żadnych szczególnych przeciwwskazań do jego stosowania. Nie wywołuje również żadnych skutków ubocznych.Jeśli jesteś zainteresowany FL-3X, ceną, możliwością zakupu, prosimy o przesłanie prośby o kontakt podając numer telefonu lub adres e-mail. 

Ważne: Podając numer telefonu lub adres e-mail zgadzasz się na wykorzystanie tych danych w celu jednorazowego kontaktu.
Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi w ciągu 24 godzin, sprawdź zawartość folderu SPAM na swoim koncie pocztowym. 


Osoby kupujące ten produkt interesowały się również:

ProArgi 9 Plus Mistify
Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.