Top Ad unit 728 × 90

FL-3X

Naturalny suplement diety w formie żelu, polecany osobom dbającym o kondycję stawów. Każda porcja dostarcza organizmowi łatwo przyswajalnej glukozaminy, chondroityny i siarki organicznej (MSM). Suplement jest również źródłem wielu antyoksydantów.

Skład suplementuGlukozamina - jest aminocukrem naturalnie występującym w ludzkim organizmie. W preparatach ma postać chlorowodorku lub siarczanu glukozaminy. Bierze udział w syntezie proteoglikanów, czyli substancji budulcowych chrząstki stawowej, co pozwala wzmacniać, a nawet zregenerować zmienione chorobowo stawy.

Chondroityna - jest to związek należący do mukopolisacharydów, który występuje naturalnie w naszym organizmie (dokładnie w chrząstce stawowej). Największą skutecznością charakteryzuje się chondroityna w postaci siarczanu. Związek ten jest bardzo istotny z powodu udziału w eliminacji uczucia tarcia pomiędzy powierzchniami stawowymi. Chondroityna w sposób naturalny stymuluje organizm do produkcji mazi stawowej - odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie stawów.
MSM - to skrót od metylosulfonylometanu, czyli po prostu biodostępna siarka organiczna. Występuje w wielu produktach, między innymi w owocach, warzywach, zbożu, jajkach, krowim mleku, mięsie czy herbacie. Jest to substancja bardzo często polecana w przypadku  różnorakich problemów ze stawami. Siarka organiczna posiada właściwości terapeutyczne i profilaktyczne.

Antyoksydanty -  zwane przeciwutleniaczami, to związki usuwające z organizmu ludzkiego nadmiar wolnych rodników, spowalniają procesy starzenia. W FL-3X są to witamina C oraz wyciągi z: jabłka, zielonej herbaty, liści oliwki europejskiej i pestek winogron.

Zawartość netto jednego opakowania : 1166 g

Sposób dawkowania


Jedna porcja wynosi 12,15 g (łyżka stołowa). Stosuj od jednej do nawet trzech porcji na dobę. W zależności od potrzeb jedno opakowanie produktu wystarcza na okres 32-96 dni. Suplement najlepiej stosować na czczo lub półtorej godziny po posiłku.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość


 • Produkowany i hermetycznie pakowany w USA zgodnie z normami bezpieczeństwa i jakości: NSF, GMP i aprobata FDA;
 • Skład ilościowy i jakościowy zgodny z wymogami UE;
 • Dopuszczony do obrotu w Polsce (aktualny wpis do rejestru GIS);
 • Nie zawiera cukru, jest bezpieczny dla diabetyków;
 • Każda partia składników badana jest wybiórczo pod kątem czystości i mocy działania;
 • Podana do opatentowania mieszanka antyoksydacyjna z ekstraktów roślinnych;
 • Czysty i wolny od zanieczyszczeń.

Producent

Suplement wytwarzany jest dla Synergy Worldwide w słynących z najwyższej jakości zakładach w Utah. Jego produkcja obwarowana jest wieloma normami i atestami. Każdy ze składników podlega wyrywkowej lecz drobiazgowej kontroli jakości między innymi pod kątem zanieczyszczeń metalami ciężkimi. Zakłady te mają 45 lat doświadczenia w produkcji suplementów diety i są jednym z liderów światowych w branży zdrowotnej. Zakłady mają certyfikat NSF GMP.

Dlaczego żel od Synergy?

Aktywność fizyczna jest niezbędna dla utrzymania zdrowia, ale ruch może być ograniczony przez sztywności i brak elastyczności stawów. Żel jest idealnym uzupełnieniem aktywnego trybu życia. Z ekstraktami roślinnymi bogatymi w przeciwutleniacze w żelu o smaku różowego grejpfruta z systemem matrix, FL3X jest wygodnym i pysznym sposobem na uzupełnienie Twojej codziennej diety.

Aktywne składniki:
 • 500 mg glukozaminy z krewetek i krabów 
 • 300 mg chondroityny z ryb 
 • 125 mg MSM (biodostępna siarka organiczna)
 • 36 mg witaminy C

Tajemnica FL-3X tkwi w unikalnym połączeniu trzech wyjątkowych i niezbędnych dla zdrowia stawów składników pozyskiwanych z najlepszych surowców najwyższej jakości.

Glukozamina

Glukozamina bierze udział w tworzeniu płynu stawowego i jest budulcem naturalnej chrząstki. Wpływa korzystnie na kondycję stawu, tak aby chrząstka była gładka a ruch samego stawu bezbolesny. Glukozamina może stymulować także produkcję glikozaminoglikanów w komórkach chrząstki i wpływać na jej elastyczność. Glukozamina ma właściwości przeciwzapalne, przez co może działać przeciwbólowo. Niestety prawie nigdy nie występuje w pożywieniu. Jedynymi produktami, z których człowiek łatwo ją przyswaja są homary, krewetki, małże i kraby.

Chondroityna

Chondroityna chroni chrząstkę stawową, zapobiegając jej degradacji. Może zawierać pewne enzymy, które hamują rozkład chrząstki. Stymuluje produkcję proteoglikanów, glukozaminy i kolagenu. Ważne: tania chondroityna wytwarzana jest często z odpadów zwierzęcych, na przykład tchawic wołowych, uszu świń czy ogonów. Najlepszej jakości oraz łatwo przyswajalna chondroityna pochodzi z ryb.


MSM - biodostępna siarka organiczna

Siarka ta jest niezbędna przy tworzeniu chrząstki i tkanki łącznej. MSM hamuje enzymy, takie jak proteazy serynowe i kolagenazy, biorące udział w degradacji chrząstki. Siarka organiczna może mieć także działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i zwiększające ruchomość stawów. Niektórzy naukowcy uważają, że to właśnie siarka jest odpowiedzialna przynajmniej częściowo za terapeutyczne działanie glukozaminy. MSM działa przeciwutleniająco, czyli neutralizuje wolne rodniki. Ważne: tkanka chrzęstna u ludzi starszych cechuje się obniżoną zawartością siarki. Z tego powodu osoby w podeszłym wieku powinny stale uzupełniać jej zawartość poprzez suplementację.

Komu polecamy?

FL-3X przede wszystkim poleca się osobom zmagającym z dolegliwościami stawów. Suplement mogą stosować zarówno osoby starsze, które powinny stale uzupełniać niedobory ważnych składników, jak i młodsze narażone na kontuzje w wyniku wzmożonej aktywności fizycznej. Produkt stanowi również świetne uzupełnienie innych produktów. Ponadto forma żelowa jest bardzo prosta w użyciu, a sam żel jest lepiej przyswajany przez organizm.


Cena

Cena jednostkowa zakręcanej saszetki zależy istotnie od wielkości zamawianego pakietu. Dostępne są zestawy: 1 i 5 opakowań. W jednym opakowaniu znajduje się 8 saszetek. W pięciu opakowaniach mieści się 40 saszetek. Im większy pakiet, tym cena jednostkowa produktu jest niższa.Jeśli jesteś zainteresowany FL-3X, ceną, możliwością zakupu, prosimy o przesłanie prośby o kontakt podając numer telefonu lub adres e-mail. 

Ważne: Podając numer telefonu lub adres e-mail zgadzasz się na wykorzystanie tych danych w celu jednorazowego kontaktu.
Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi w ciągu 24 godzin, sprawdź zawartość folderu SPAM na swoim koncie pocztowym. 

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.