Top Ad unit 728 × 90

Świąteczny konkurs z ProArgi-9+!

Z okazji Mikołajek mamy niespodziankę dla wszystkich konsumentów zainteresowanych produktami Synergy! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznym konkursie-losowaniu, w którym nagrodą główną jest suplement diety ProArgi 9 Plus!

Zasady

Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać zamówienie na dowolny zestaw produktów Synergy w dniach 6-20 grudnia 2017. Zestaw powinien składać się z minimum dwóch produktów. Zamówienie należy złożyć telefonicznie pod nr tel. 796 799 766. Podczas składania zamówienia zadeklaruj udział w konkursie-losowaniu.

Spośród wszystkich zamówień wylosujemy trzy. Każdy z wylosowanych konsumentów otrzyma nagrodę w formie jednego opakowania ProArgi-9+!

Wyniki konkursu i organizator

Wyniki konkursu-losowania opublikowane zostaną na stronie SynergyClub.pl w ostatnim tygodniu grudnia 2017. Organizatorem konkursu jest grupa dystrybucyjna SynergyClub. Organizator może przyznać jednemu uczestnikowi jedną nagrodę.

5 komentarzy:

 1. Fajny konkursik, na pewno wezmę udział, bo akurat mi się Proargi kończy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A wystarczy kupić tylko jeden produkt czy musi być zestaw?

  OdpowiedzUsuń
 3. ja kupiłem 2 opakowania proargi, no wsumie to jest już zestaw. powiedzieli, że wezme udział w tym konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pytałam, losowanie będzie tuż po Nowym Roku. Natomiast nie zapytałam, czy będą publikować wyniki, czy tylko powiadomią zwycięzców o wygranych.

  OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.