Top Ad unit 728 × 90

Mistify

Mistify jest suplementem diety w płynie o dużej zawartości jagody Acai, ekstraktu zielonej herbaty i witaminy B6. Ten wyjątkowy produkt posiada bogaty smak i łączy w sobie również mieszankę ekstraktów i koncentratów z egzotycznych jagód i owoców w tym: winogron, czarnej jagody, malin, Goji, żurawiny, borówki i granatu. Są one bogatym źródłem dobroczynnych polifenoli i innych antyoksydantów. Od niedawna dostępny jest również w formie żelu.

Synergy oferuje Mistify na sztuki lub w atrakcyjnych cenowo pakietach:
  • 3 butelki;
  • 6 butelek;
  • 10 butelek.
Im większy zestaw tym niższa cena jednostkowa produktu. Dla jednej osoby zaleca się zestaw 3-6 butelek na okres suplementacji 1-3 miesiące.

Skład suplementuJagoda Açai (Euterpe oleracea) zawiera silne przeciwutleniacze, neutralizujące wolne rodniki, co mniejsza stres oksydacyjny. Zawiera również niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, aminokwasy, antocyjany i sterole roślinne. Zawartość liofilizowanego suszu Açai w 30 ml soku to aż 1,6 grama!

Borówka amerykańska (Vaccinium corymbosum), to zbiór przeciwutleniaczy. Owoce borówki bogate są w mikro- i makroelementy, w szczególności wapń, fosfor i potas.

Borówka czarna (Vaccinium myrtillus) jest mieszaniną flawonoidów i antocyjanin, bogatych w przeciw- utleniacze. Zapobiega powstawaniu wolnych rodników. Dla 100 gramów borówki czarnej wartość ORAC to ok. 13000!

Malina właściwa (Rubus idaeus) zawiera w sobie liczne białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały. Jest bogata w antocyjaniny oraz kwas elagowy. Przywraca zdrowie komórkom. Wartość ORAC 100 g maliny właściwej to ok. 6000.
Lycium Fruit (Lycium barbarum - Goji Berry – Wolfberry), to owoc doceniony w medycynie chińskiej od tysięcy lat. Antyoksydant idealny. Zawiera aż 18 rodzajów aminokwasów, w tym osiem egzogennych - min. izoleucynę oraz tryptofan. Goji zawiera 21 minerałów, główne to: cynk, żelazo, miedź, wapń, selen i fosfor. Jest bogatym źródłem beta-karotenu oraz witamin B1, B2, B6 i E.

Czerwone Winogrono, winogrono Concorde – jest źródłem ogromnej ilości przeciwutleniaczy z wysoką zawartością flawonoidów, witaminy C, antocyjanin, polifenoli i potasu.

Zielona Herbata (Camellia sinensis) to źródło przeciwutleniaczy o powszechnie znanym, dobroczynnym działaniu. Mistify jest źródłem zielonej herbaty BEZ KOFEINY.

Witamina B6 – pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny i prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, zmniejsza również uczucie zmęczenia i znużenia.

Zawartość butelki netto: 730 ml,
Zawartość saszetki netto: 29,8 g (30 saszetek w opakowaniu).
Pobierz etykietę

Sposób dawkowania


Jednorazowo stosuj Mistify w dawkach 30-60 ml między posiłkami. Wskazany jest pusty żołądek, ponieważ komponenty żywieniowe rywalizują z suplementem w obszarze trawiennym.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość


  • Produkowany i hermetycznie pakowany w USA zgodnie z normami bezpieczeństwa i jakości: NSF, GMP, GLP, ISO;
  • Skład ilościowy i jakościowy zgodny z wymogami UE;
  • Dopuszczony do obrotu w Polsce (aktualny wpis do rejestru GIS);
  • Nie zawiera cukru, jest bezpieczny dla diabetyków;
  • Każda partia składników badana jest wybiórczo pod kątem czystości i mocy działania;
  • Cieszący się uznaniem na rynkach światowych od kilkunastu lat.

Rate   Mistify: ocena 4.53 / 5 - Głosów: 27

Producent

Suplement wytwarzany jest dla Synergy Worldwide w słynących z najwyższej jakości zakładach NSP.Jego produkcja obwarowana jest wieloma normami i atestami. Każdy ze składników podlega wyrywkowej lecz drobiazgowej kontroli jakości między innymi pod kątem zanieczyszczeń metalami ciężkimi. Firma Nature's Sunshine Products ma 40 lat doświadczenia w produkcji suplementów diety i jest jednym z liderów światowych w branży zdrowotnej. Zakłady produkujące Mistify mają certyfikat NSF GMP.

Dlaczego Acai?

Napój zawdzięcza nadzwyczajne właściwości unikalnemu składowi, zwłaszcza istotnemu składnikowi - brazylijskiej jagodzie Açaí. Naukowcy udowodnili, że Açaí może zmniejszyć szkody powodowane przez wolne rodniki aż o około 40%! Wolne rodniki czynią spustoszenie w całym organizmie, uszkadzając komórki i powodując tym samym przedwczesne starzenie oraz wiele chorób cywilizacyjnych. Rola naturalnych reduktorów wolnych rodników jest coraz istotniejsza ze względu na zwiększające się zanieczyszczenie środowiska i krytyczne wartości promieniowania słonecznego - ultrafioletowego. Owoce Açai w Mistify są liofilizowane, dzięki czemu sok zachowuje wszystkie unikalne właściwości! Działanie Açai wspierają bogate w antyoksydanty wyciągi z wyjątkowych odmian, winogron i innych owoców.

Polifenole w Mistify – co dobrego oferują?

Związki polifenolowe hamują powstawanie i wiążą wolne rodniki, znane z niepożądanego utleniania wielu związków. Polifenole działają profilaktycznie i do pewnego stopnia leczniczo, ponieważ obecność wolnych rodników w naszych organizmach może prowadzić do wielu chorób. Znane są również z działania przeciwmiażdżycowego - hamują bowiem powstawanie i rozwój stanów zapalnych, działają przeciwzlepieniowo i zmniejszają przepuszczalność naczyń krwionośnych, ochraniając je w ten sposób.

Ekstrakty jagód i innych specjalnie dobranych owoców, wchodzących w skład Mistify, obfitują w naturalnie dobroczynne polifenole.

Co oznacza skrót ORAC?

ORAC - Zdolność Absorpcji Rodników Tlenowych (zobacz wikipedia) to miara wartości antyoksydacyjnych substancji. Wartości ORAC dla większości owoców i warzyw zostały określone przez laboratoria i opublikowane w literaturze naukowej. Badania i doświadczenia w The Hean Mayer USDA Human Nurtition Research Center on Aging na Uniwersytecie Tufts z Bostonu mówią, że spożywanie owoców i warzyw z wysokim współczynnikiem ORAC może spowolnić procesy związane ze starzeniem się całego organizmu człowieka, szczególnie uwzględniając mózg. Chroni przed uszkodzeniem oksydacyjnym, potrafi zapobiegać utracie długoterminowej pamięci oraz zdolności uczenia się w średnim wieku. Ochrania układ krwionośny. Badania wykazały, że spożywanie dużej ilości pokarmów z wysoką wartością ORAC podnosi pojemność antyoksydacyjną ludzkiej krwi, tkanek i osocza nawet o 10-25%. Znawcy tematu sugerują, że powinno się zwiększyć dzienne spożycie od 3000 do 5000 jednostek, ponieważ w rzeczywistości konsumujemy średnio mniej niż 1000 wartości ORAC. Normy żywieniowe zalecają nam spożywać 5 porcji owoców i warzyw dziennie po ok. 200g co w sumie wynosi max. tylko 1700 wartości ORAC.

100 g soku MISTIFY = 20 000 ORAC
1 dzienna porcja 60 ml = 10 000 ORAC

Nasze społeczeństwo nie zjada nawet 1 lub 2 porcji owoców i warzyw dziennie, nie mówiąc już o pięciu porcjach. Dlaczego tak jest? Robienie zakupów i przygotowanie dla siebie wszystkich owoców i warzyw, których potrzebujemy zajmuje wiele czasu. Nie próbujemy nawet zadbać o zdrowie swojego serca poprzez jedzenie owoców i warzyw. Jednakże można znacznie poprawić kondycję Twojego systemu sercowo-naczyniowego i ogólne dobre samopoczucie, jeśli zaczniesz myśleć w wartościach ORAC.

Acai a właściwa sylwetka

Po Acai warto sięgnąć również w trakcie odchudzania - jagody te stanowią bogate źródło wielu substancji odżywczych, witamin i mikroelementów. W czasie diety odchudzającej łatwo o rozmaite niedobory, dlatego konieczne jest uzupełnianie pewnych składników odżywczych. Doskonałym sposobem jest regularne uzupełnianie diety poprzez picie Mistify Synergy Worldwide. Dzięki temu ewentualne błędy żywieniowe podczas odchudzania będą znacznie mniej dotkliwe w skutkach.

Te jagody rosną na palmach? Tak!

Euterpa warzywna, warzywnia warzywna (Euterpe oleracea) to gatunek z rodziny arekowatych (palm). Można ją spotkać w tropikalnych lasach Ameryki Południowej, jednak dziś spotykana jest w strefie międzyzwrotnikowej na całym świecie.

Nasza „jagodowa palma” dorasta do 15 m wysokości. Długie liście do 3,5 m długości skupione są na szczycie pnia. Kwiatostan jest rozgałęziony, obupłciowy. Kwiaty zaś gęste o białym kielichu i czerwonej koronie.

Owocem jest kulista, jednonasienna, włóknista jagoda w kolorze ciemnofioletowym znana pod nazwą Açai (acai berries). Jest podobna z wyglądu do winogron lecz mniejsza i zawiera pojedynczą dużą pestkę (7-10 mm średnicy) oraz bardzo niewiele miąższu. Drzewo rodzi owoce dwa razy do roku, w kilku, a nawet kilkunastu gronach zawierających od 500 do 900 jagód.


Jagodowy miąższ jest wykorzystywany w tradycyjnej kuchni brazylijskiej. W Amazonii jest wręcz podstawą diety mieszkańców dżungli, stanowiąc wagowo do 42% ogółu pożywienia. W położonym na północy stanie Pará miąższ jest zwykle podawany z tapioką i – w zależności od regionu – solony bądź słodzony cukrem lub miodem (sam nie jest słodki, posiada jednak wyróżniający te owoce aromat). W południowej Brazylii spożywany jest na zimno, najczęściej z granolą, a potrawa ta nosi nazwę "açaí na tigela" (açaí w misce). Wykorzystuje się miąższ również do produkcji lodów i napojów.

Soku wyciśniętego z miąższu używa się również do produkcji napojów alkoholowych. Od lat dziewięćdziesiątych XX wieku sok i koncentraty stały się popularnie na całym świecie, zwłaszcza w USA.

Cena

Cena jednostkowa Mistify zależy istotnie od wielkości zamawianego pakietu. Dostępne są zestawy: 3, 6 i 10 butelek w formie płynnej lub 1 i 5 opakowań po 30 saszetek w żelu. Im większy pakiet, tym cena jednostkowa produktu jest niższa. Oczywiście istnieje możliwość zakupu jednej butelki, jednak w tym przypadku cena będzie wyższa - detaliczna. Ceny hurtowe zaczynają się już od zestawu 3 butelek.

Kalendarium

Styczeń 2015
Od stycznia 2015 Mistify oferowany jest w nowym pakiecie hurtowym - 6 szt. w bardzo atrakcyjnej cenie. Nadal dostępny jest zestaw 3 szt. w dotychczasowej cenie. O szczegółach informujemy telefonicznie lub mailowo.

Październik 2015
Suplement dostępny jest w nowym pakiecie hurtowym - 10 szt. w bardzo atrakcyjnej cenie. Nadal dostępny jest zestaw 3 szt. i 6 szt., których cena jest również okazyjna.

Luty 2016
Produkt dostępny jest teraz w pakiecie "Detox i odbudowa" wraz z PhytoLife i BodyPrime

Styczeń 2017
Mistify oferowany jest dodatkowo w formie żelowej (gel matrix).

Listopad 2017
Suplement dostępny jest w nowym opakowaniu, zgodnym z filozofią Elite Health.


Przydatne linki:

mistify.pl


Jeśli jesteś zainteresowany Mistify, ceną, możliwością zakupu, prosimy o przesłanie prośby o kontakt podając numer telefonu lub adres e-mail.

Ważne: Podając numer telefonu lub adres e-mail zgadzasz się na wykorzystanie tych danych w celu jednorazowego kontaktu.
Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi w ciągu 24 godzin, sprawdź zawartość folderu SPAM na swoim koncie pocztowym. 

Synergy Club - Niezależny Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.