Top Ad unit 728 × 90

PhytoLife

Produkt całkowicie naturalny. Każda porcja dostarcza organizmowi łatwo przyswajalnego chlorofilu i wielu innych, ważnych substancji roślinnych, pochodzących z traw lucerny i jęczmienia. PhytoLife jest niezbędnym elementem każdej poważnej diety oczyszczającej.

Synergy oferuje PhytoLife na sztuki lub w atrakcyjnych cenowo pakietach:
  • 4 butelki;
  • 9 butelek.
Im większy zestaw tym niższa cena jednostkowa produktu. Dla jednej osoby zaleca się zestaw 4 butelek na okres suplementacji 3-4 miesiące.

Skład suplementuChlorofilina (sól sodowo-miedziowa chlorofilu) uzyskiwana z lucerny siewnej, jest skoncentrowanym żródłem chlorofilu „a” I „b”. Chlorofilina posiada silne alkalizujące właściwości na poziomie przewodu pokarmowego.

Ekstrakt z soku jęczmienia - ekstrakt o wysokiej wartości dietetycznej, wynikającej przede wszystkim z obecności licznych witamin: z grupy B, C, E, K, kwasu foliowego, składników mineralnych oraz aminokwasów, enzymów i błonnika. 
Ekstrakt z soku lucerny - wspomaga wchłanianie i przyswajanie węglowodanów, białka, wapnia, żelaza i innych pierwiastków śladowych. Ma korzystne działanie w obszarze trawiennym. Stosowanie ekstraktu z lucerny przyczynia się do podniesienia ogólnego stanu zdrowia.

Olejek miętowy - naturalna substancja aromatyzująca

Zawartość netto : 730 ml.

Sposób dawkowania


Dodaj 1 nakrętkę lub 1 łyżkę stołową Phytolife do szklanki wody, dobrze wymieszaj i otrzymany w ten sposób miętowy napój pij co najmniej 1- 3 razy dziennie. Można go spożywać o każdej porze. Osoby cierpiące na przykry oddech mogą również stosować płukankę do ust, biorąc kilka łyżeczek Phytolife na pół szklanki wody.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość


  • Produkowany i hermetycznie pakowany w USA zgodnie z normami bezpieczeństwa i jakości: NSF, GMP, GLP, ISO;
  • Skład ilościowy i jakościowy zgodny z wymogami UE;
  • Dopuszczony do obrotu w Polsce (aktualny wpis do rejestru GIS);
  • Nie zawiera cukru, jest bezpieczny dla diabetyków;
  • Każda partia składników badana jest wybiórczo pod kątem czystości i mocy działania;
  • Cieszący się uznaniem na rynkach światowych od wielu lat

Rate   PhytoLife: ocena 4.78 / 5 - Głosów: 33

Producent

Suplement Phytolife wytwarzany jest dla Synergy Worldwide w słynących z najwyższej jakości zakładach NSP. Jego produkcja obwarowana jest wieloma normami i atestami. Każdy ze składników podlega wyrywkowej lecz drobiazgowej kontroli jakości między innymi pod kątem zanieczyszczeń metalami ciężkimi. Firma Nature's Sunshine Products ma 40 lat doświadczenia w produkcji suplementów diety i jest jednym z liderów światowych w branży zdrowotnej. Zakłady produkujące Phytolife mają certyfikat NSF GMP.

Dlaczego PhytoLife?

Środowisko, w którym żyjemy, jest coraz bardziej zanieczyszczone. Liczne substancje chemiczne zagrażają naszemu organizmowi każdego dnia. Związki te mogą być bardzo niebezpieczne - wywołują raka, uszkadzają system immunologiczny, wpływają negatywnie na gospodarkę hormonalną. "Chemia" towarzyszy nam każdego dnia. Sztuczne substancje znaleźć można np. w żywności, lekarstwach, zanieczyszczonym powietrzu. W myśl współczesnych badań, obecnie aż 18-30% wszystkich chorób związanych z miejscem naszej pracy jest wywoływana przez substancje chemiczne! Udowodniono także, że substancje te coraz częściej odpowiadają za alergie oraz nowotwory złośliwe. Musimy sami znaleźć sposób ograniczenia szkodliwy wpływu tych substancji na nasz organizm.

Phytolife oferuje naturalną ochronę przed niekorzystnym działaniem niebezpiecznych związków, oczyszczając nasz organizm już na poziomie przewodu pokarmowego.

Dzienna dawka chlorofilu PhytoLife zaspakaja dobowe zapotrzebowanie organizmu na zielone warzywa i zapewnia optymalne oczyszczanie układu pokarmowego

Chlorofil

Podstawowym składnikiem Phytolife jest chlorofil – zielony barwnik występujący w większości roślin. Jest to jedyna materia w przyrodzie magazynująca światło słoneczne. Średnio co 10 sekund w organizmie umierają miliony komórek, zastępowane nowymi pobierającymi pokarm z dostarczonych produktów. Ubogi w światło pokarm powołuje do życia komórki nieposiadające dostatecznego poziomu witalności, co w rezultacie przyśpiesza proces starzenia. Zbyt duże spożycie mięsa, nabiału, cukrów, słodyczy, kawy, coli i innych niezdrowych produktów bardzo zakwasza nasz organizm, dając chorobom możliwość rozwinięcia się.

By zachować równowagę kwasowo-zasadową na poziomie 7,35 musimy spożywać artykuły żywnościowe bogate w zasady, np. warzywa, owoce, pędy i kiełki, owoce w łupinach, niegazowaną wodę mineralną, ziołowe herbaty. Niestety pęd życia i skażona żywność często nie pozwalają nam na utrzymanie zdrowej diety. By zadbać o nasze zdrowie niezbędna jest suplementacja chlorofilem, który zrównoważy naszą złą dietę. Według naukowców, najbardziej korzystnym dla naszego organizmu jest chlorofil w postaci płynnej. Taki jest PhytoLife.

Chlorofilina

Główny składnik PhytoLife - chlorofilina - jest solą sodowo-miedziową chlorofilu. W przeciwieństwie do niego samego, jest rozpuszczalna w wodzie. Bywa stosowana wewnętrznie w celu ograniczania niepożądanych zapachów ciała, w tym także związanych np. z inkontynencją, kolostomią itp. Ma również właściwości bakteriostatyczne oraz własność wiązania potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych, także karcerogennych. Zewnętrznie stosowana jest również w leczeniu ran i kontuzji skóry. Używana jest też do sporządzania doustnych płukanek antybakteryjnych. Z uwagi na zasadowy charakter bywa polecana przy problemach natury gastrycznej.

Zakwaszony organizm to chory organizm

Zdaniem prof. Ragnar Berg, amerykańskiego eksperta ds. żywieniowych, utrzymanie zdrowia zależy od codziennej diety. Powinna składać się w 20% z produktów kwaśnych, a w 80% z pokarmów o odczynie zasadowym. W zdrowym ciele współczynnik pH powinien mieścić się w przedziale 7,3-7,4 co odpowiada odczynowi zasadowemu. Dieta bogata w żywność kwaśną w dłuższej perspektywie podniesienie kwasowość naszego organizmu (zakwaszając go), wywołując zaburzenia, stany zapalne, w tym choroby serca, zapalenie stawów, wyższe ciśnienie tętnicze, udary, cukrzycę, wysoki poziom cholesterolu itd.

W obliczu wielu potencjalnych zagrożeń dla zdrowia, czyhających w żywności i napojach (ważna jest jakość wody pitnej), musimy zagwarantować sobie zdrową dietę, zapewniającą właściwy pobór substancji odżywczych i pomocniczych, w tym chlorofilu.

Świeżość w ustach

Znany z działania antybakteryjnego i oczyszczającego PhytoLife, może zostać również użyty do sporządzenia płukanki zapobiegającej nieprzyjemnemu zapachowi z ust. W tym celu należy zmieszać 30 ml PhytoLife z 60 ml wody. Tak przygotowany płyn można stosować wielokrotnie w ciągu dnia. Stanowi on doskonałą, naturalną alternatywę dla powszechnie znanych płynów do płukania jamy ustnej. 

Cena PhytoLife

Cena jednostkowa butelki PhytoLife zależy istotnie od wielkości zamawianego pakietu. Dostępne są zestawy: 4 i 9 butelek. Im większy pakiet, tym cena jednostkowa produktu jest niższa. Oczywiście istnieje możliwość zakupu jednej butelki, jednak w tym przypadku cena będzie wyższa - detaliczna. Ceny hurtowe zaczynają się już od zestawu 4 butelek.

Kalendarium

Czerwiec 2015
PhytoLife dostępny jest w nowym pakiecie hurtowym - 9 szt. w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Nadal dostępny jest zestaw 4 szt. w standardowej cenie. O szczegółach oferty informujemy telefonicznie lub mailowo.

Luty 2016
PhytoLife dostępny jest teraz w pakiecie "Detox i odbudowa" razem z produktami Mistify i BodyPrime.

Listopad 2017
Suplement oferowany jest w nowej szacie graficznej, zgodnej z koncepcją Elite Health.

Przydatne linki:

chlorofilphytolife.plJeśli jesteś zainteresowany PhytoLife, ceną, możliwością zakupu, prosimy o przesłanie prośby o kontakt podając numer telefonu lub adres e-mail. 

Ważne: Podając numer telefonu lub adres e-mail zgadzasz się na wykorzystanie tych danych w celu jednorazowego kontaktu.
Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi w ciągu 24 godzin, sprawdź zawartość folderu SPAM na swoim koncie pocztowym. 

Synergy Club - Niezależny Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.