Top Ad unit 728 × 90

e9

e9 energy
E9 Synergy jest zdrową alternatywą zwiększenia w sposób naturalny poziomu energii dzięki guaranie, aminokwasom, i mieszance witamin grupy B.

Nasze dni są wypełnione nieustanną aktywnością wymagającą ciąłej uwagi, co przedwcześnie wyczerpuje poziom energii. Życie jest coraz bardziej ruchliwe, wymagania coraz wyższe przez co rośnie ciągłe, codzienne zapotrzebowanie na energię. Stanowczo zbyt często ludzie zmuszeni są do wybierania niezdrowych napojów energetycznych by podnieść poziom energetyczny. W ten sposób nie dostarczają lub dostarczają zbyt mało składników odżywczych, a w zamian ładują ciało zbędnym cukrem i sztuczną kofeiną. Stosowanie tych niezdrowych alternatyw często prowadzi do "gwałtownych załamań".

E9 energy drink dostarcza naturalną energię pochodzącą ze zdrowych źródeł. L-arginina w połączeniu z mocną mieszanką innych aminokwasów, czystej kofeiny z guarany, innych ziołowych ekstraktów i unikalnym zestawem witamin z grupy B pomoże Ci podnieść się ze stanu niedoboru energetycznego i zapewni ciału odżywienie niezbędne by wzmocnić i utrzymać właściwy poziom energetyczny.
Wyjątkowa, wysokoenergetyczna i niskokaloryczna formuła napoju energetycznego E9 dostarcza energii przez kilka godzin, a następnie pozwala energii stopniowo opaść bez odczuwania nagłego załamania.

O dowolnej porze dnia, kiedy trzeba się skoncentrować, być czujnym i pobudzonym, rozpuść i wypij E9 a poczujesz szybki, długotrwały efekt energetyzujący. Ciesz się smacznym tropikalnym smakiem, a wkrótce zostaniesz zasilany na wiele godzin.

* Te oświadczenia nie zostały ocenione przez FDA. Produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom.


Korzyści:
  • Dostarcza trwałej, zdrowej energii przy niskiej kaloryczności,
  • Włącza korzyści zdrowotne L-argininy ze wsparcia układu krążenia,
  • Poprawia psychiczny i fizyczny poziom energetyczny,
  • Utrzymuje koncentrację, poprawia pojemność poznawczą i wydajność fizyczną,
  • Stymuluje naturalną zdolność organizmu do produkcji energii,
  • Ma wspaniały smak "Tropikalne uderzenie (impuls)";
  • Zaaprobowany przez Cologne List z siedzibą w Niemczech (wolny od substancji dopingujących).

Rate   e9 energy: ocena 4.80 / 5 - Głosów: 30

Aktywne składniki

L-arginina jest działającym zdecydowanie aminokwasem, obecnym również w wiodącym produkcie Synergy Worldwide - ProArgi 9 Plus.

Ekstrakt z liści Yerba Mate ma właściwości stymulujące - zmniejszające podatność na znużenie psychiczne i fizyczne. Wyciąg z Yerba Mate wzmacniać organizm dając uczucie przypływu energii.

Ekstrakt z nasion guarany wraz z ekstraktem z liści zielonej herbaty stanowią naturalne źródła kofeiny.

Kompleks siedmiu witamin z grupy B spełnia w organizmie określone role, przyczyniając się do normalnego, dostarczającego energii metabolizmu. Efektywność witamin z grupy B wzrasta, kiedy są przyjmowane jednocześnie.

Witamina C ma powszechnie znane właściwości prozdrowotne i jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Kwas pantotenowy utrzymuje w formie mechanizm sprawności mechanizm umysłowej, przyczyniając się jednocześnie do zmniejszenia uczucia znużenia.

e9 energy zawiera również: Tiaminę, ryboflawinę, niacynę, kwas foliowy, inulinę, korę wierzby białej, ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego, oraz wyciąg z korzenia maca. Składniki te wspomagają proenergetyczne działanie napoju.

Pobierz etykietę

Produkt jest słodzony stewią, nie zawiera cukrów, dzięki czemu ma niską wartość kaloryczną - 20 kcal.

Sposób użycia

Wsypać 1 porcję (1 saszetkę) do szklanki wody. Wymieszać lub wstrząsnąć w celu rozpuszczenia. Sugerowana porcja to 1 opakowanie dziennie.

UWAGA: Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub masz znane uwarunkowania zdrowotne, należy przed użyciem tego produktu skonsultować się z lekarzem. Nadmiar kofeiny może powodować nerwowość, drażliwość, bezsenność, a czasami szybkie bicie serca. Nie zaleca się stosowania przez dzieci poniżej 18 roku życia.

Więcej informacji o produkcie w broszurze  firmowej pdf: e9Jeśli jesteś zainteresowany e9, ceną, możliwością zakupu, prosimy o przesłanie prośby o kontakt podając numer telefonu lub adres e-mail.

Ważne: Podając numer telefonu lub adres e-mail zgadzasz się na wykorzystanie tych danych w celu jednorazowego kontaktu.
Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi w ciągu 24 godzin, sprawdź zawartość folderu SPAM na swoim koncie pocztowym.Etykiety: e9, energy, synergy, drink, cena, sklep, napój energetyczny.
Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.