Top Ad unit 728 × 90

Nauka


DZIEDZICTWO INNOWACJI
Centrum Badań i Innowacji Hughes

Posiadając możliwie najnowsze wyposażenie oraz łącząc umiejętności wybitnych naukowców, badaczy i zawodowych lekarzy, Centrum Badań i Innowacji Hughes stanowi wyjątkowe środowisko, w którym dążyć się będzie do nowych odkryć i dalszego postępu naukowego, zaczynając od zrozumienia jak suplementy działają w organizmie na poziomie molekularnym. 

Centrum Badań i Innowacji Hughes stanie się ośrodkiem pracy nad nowymi produktami Synergy WorldWide. Wykorzystując zaawansowaną technologię, aby weryfikować tożsamość, czystość i moc poszczególnych elementów składowych, nasz personel pracować będzie nad odkrywaniem synergicznych zestawień składników i opracowywaniem wyjątkowych receptur, które następnie poddawane będą badaniom klinicznym w celu potwierdzenia ich bezpieczeństwa i skuteczności. Od ponad 40 lat, Nature’s Sunshine uznawana jest jak firmę wyznaczającą standardy w branży najwyższej jakości suplementów.

  • 5,400 M2 przestrzeni biurowej, laboratoryjnej i klinicznej.
  • 3 LABORATORIA – Dostarczanie analiz ilościowych substancji chemicznych zawartych w próbkach roślinnych

Obecnie, wspierane przez odkrycia naukowe i dysponująca światowej sławy możliwościami produkcyjnymi, Synergy WorldWide i Nature’s Sunshine zmieniają sposób, w jaki opracowywane są suplementy ziołowe i odżywcze. Dzięki Centrum Badań i Innowacji Hughes rozwijamy naukę w zakresie optymalnego zdrowia.

Kluczowe dane

HODOWLA TKANEK – Określanie jak naturalne związki oddziałują na modele biologiczne 

BIOLOGIA KOMÓRKOWA I MOLEKULARNA – Badanie jak substancje fitochemiczne wpływają na mechanizmy molekularne istotne z perspektywy właściwego stanu zdrowia.  

2 DOKTORÓW MEDYCYNY
  • Dr Joseph Lamb – Dyrektor ds. Medycznych
  • Dr Joe Ou – Starszy Analityk Naukowy w zakresie klinicznym i certyfikowany Kierownik Badań Klinicznych

5 BADACZY I NAUKOWCÓW Z TYTUŁEM DOKTORA
  • Dr Matthew Tripp – Naczelny Dyrektor ds. Naukowych
  • Dr Sheryl Krig – Główny Analityk i Kierownik ds. Odkryć Naukowych
  • Dr John Babish – Dyrektor Naukowy ds. Badań Podstawowych i Konsultant ds. Własności Intelektualnej
  • Dr Wei Gao – Starszy Analityk ds. Badań
  • Dr Mohan Kaadige – Główny Analityk 

FLEXMAP3D
Urządzenie zdolne do pomiaru 500 niezależnych analitów takich jak geny czy białka w pojedynczej próbce ludzkich płynów ustrojowych i analizujące 144,000 punkty danych w ciągu godziny. 

MASOWY SPEKTOMETR KWADRUPOLOWY
Pozwala na szybką analizę ilościową i identyfikację substancji firochemicznych zawartych w próbkach ziół.Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.