Top Ad unit 728 × 90

Body Prime

Body Prime
Zadaniem Body Prime jest skuteczne przygotowanie Twojego organizmu do każdej diety. Dzięki wyselekcjonowanym składnikom, w tym znacznej zawartości magnezu, wspomaga właściwy metabolizm energetyczny oraz pozwala zachować równowagę elektrolityczną. Body Prime to skuteczna receptura, której działanie będziesz odczuwać stopniowo. Oprócz magnezu, głównymi składnikami tego suplementu diety są pektyny pochodzące z jabłka oraz sproszkowane śliwki. Jest to bezpieczny środek opracowany w oparciu o składniki pochodzenia owocowego.

Korzyści:

  • wspomaga zdrową równowagę elektrolityczną,
  • wspomaga naturalny metabolizm energetyczny,
  • wspomaga działanie mięśni, w tym mięśnia sercowego,
  • wspomaga właściwe skurcze mięśni, w tym odpowiedni rytm serca,
  • może zmniejszać poczucie zmęczenia i wyczerpania.

Skład

Magnez - Body Prime zawiera 400 mg aktywie działającego, niezbędnego makroelementu jakim jest magnez.. W celu skuteczniejszego przygotowania organizmu do diety opartej na zdrowych nawykach, produkt zawiera tlenek magnezu, cechujący się działaniem stymulującym, wywołującym łagodną ruchliwość jelitową, co udowodniono w badaniach klinicznych. Magnez jednocześnie pełni rolę minerału kluczowego dla zachowania zdrowej równowagi elektrolitów i jest ważnym mikroskładnikiem odżywczym wpływającym na zmniejszenie zmęczenia. Udowodniono również, że magnez pozytywnie wpływa na zdrowie układu sercowo-naczyniowego.

Pektyna naturalna jabłkowa jest błonnikiem rozpuszczalnym w wodzie. W jelitach tworzy rodzaj przyjaznego zdrowotnie żelu. Pektyna w Body Prime posiada całą gamę udokumentowanych właściwości o korzystnym wpływie na organizm: potrafi wiązać metale ciężkie i toksyny, które następnie wydalane są wraz z nią z przewodu pokarmowego, reguluje poziom kwasów żółciowych - wiążę ich nadmiar i pomaga usunąć z organizmu. Wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu, zwiększa uczucie sytości (kontrola wagi ciała) oraz spowalnia wchłanianie cukru.

Sproszkowany ekstrakt ze śliwek zawarty Body Prime działa synergicznie z pektyną jabłkową, wspomagając każdą zdrową dietę. Wraz z magnezem te znane wszystkim składniki owocowe zalecane są na podstawie testów klinicznych do stymulowania ruchliwości jelitowej, co przynosi liczne korzyści prozdrowotne i sprzyja zachowaniu właściwej masy ciała. Składniki te są wolne od GMO i zostały zatwierdzone dla codziennego stosowania.

Dawkowanie

Należy stosować 2 kapsułki raz dziennie. Przyjmowanie dawki większej niż zalecana może wywołać efekt  przeczyszczający.

Rate   Body Prime: ocena 4.45 / 5 - Głosów: 22Jeśli jesteś zainteresowany Body Prime, ceną, możliwością zakupu, prosimy o przesłanie prośby o kontakt podając numer telefonu lub adres e-mail. 

Ważne: Podając numer telefonu lub adres e-mail zgadzasz się na wykorzystanie tych danych w celu jednorazowego kontaktu.
Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi w ciągu 24 godzin, sprawdź zawartość folderu SPAM na swoim koncie pocztowym. 


Etykiety: body prime cena, magnez, bodyprime sklep, gdzie kupić, pektyna jabłkowa, błonnik
Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.