Top Ad unit 728 × 90

Nigdy Więcej Chorób Serca


Publikacja ta pomoże Ci odpowiedzieć na fundamentalne pytanie z dziedziny zdrowia: 
Jak zapobiegać, a nawet odwracać skutki zawału, ataku serca i chorób układu sercowo-naczyniowego za pomocą tlenku azotu?

Kilka słów o autorze - Dr Louis Ignarro

Autor powyższej publikacji jest laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny. W swojej książce ukazuje praktyczne zastosowanie wyników własnych badań nad zbawiennym działaniem tlenku azotu w leczeniu chorób serca oraz problemów z nadciśnieniem, które stanowią w obecnych czasach najczęstszą przyczynę zachorowań, hospitalizacji oraz śmierci w Polsce i na świecie.

Louis Joseph Ignarro (urodzony 31 maja 1941 w Nowym Jorku) - farmakolog amerykański, laureat Nagrody Nobla z medycyny 1998 roku. W latach 1966-1968 pracował w Narodowym Instytucie Zdrowia w Bethesda. Od 1972 roku wykładał w Tulane University's School of Medicine w Nowym Orleanie, następnie był profesorem na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles (1986). Kontynuował prace Roberta Furchgotta nad rozszerzaniem naczyń krwionośnych. Wykazał, że czynnikiem odpowiedzialnym za ten proces jest tlenek azotu. Tym samym było to pierwsze odkrycie wskazujące NO jako czynnik sygnałowy w ludzkim organizmie. 


Kolejne prace nad tlenkiem azotu wskazywały przyczyny i metody leczenia chorób serca, wstrząsów psychicznych i nowotworów. Praktycznym wykorzystaniem prac Furchgotta, Ignarro oraz trzeciego badacza, Ferida Murada, było wynalezienie leku na impotencję - sildenafilu (znanego pod handlową nazwą viagra). W 1998 roku trzej uczeni, Ignarro, Furchgott i Murad, otrzymali Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny.

Nigdy Więcej Chorób Serca - ŚWIATOWY BESTSELLER

Książka Nigdy Więcej Chorób Serca jest rezultatem ponad 30 lat badań doktora Ignarro. Pokazuje jak w prosty sposób przeciwdziałać chorobom układu sercowo-naczyniowego, a nawet odwracać ich skutki bez wykupowania recepty lekarskiej. Autor opisuje w przystępny sposób jak tlenek azotu powoduje rozkurczanie i poszerzanie naczyń krwionośnych, zapobiega powstawaniu zakrzepów krwi, które stanowią przyczynę udarów i zawału serca, reguluje ciśnienie krwi oraz proces gromadzenia się płytek w naczyniach krwionośnych.

Dr Ignarro przedstawia w Nigdy Więcej Chorób Serca prosty program zapobiegania skutkom starzenia się układu sercowo-naczyniowego poprzez wzmożoną produkcję tlenku azotu przez ludzki organizm, przez co układ krwionośny nie ulega zanieczyszczeniom i zachowuje elastyczność. 

Co ważne, program dr Ignarro nie wymaga wprowadzenia radykalnych zmian trybu życia. Obejmuje on dietę bogatą w składniki wspomagające produkcję tlenku azotu oraz stosowanie suplementów odżywczych, jak również umiarkowane ćwiczenia fizyczne.


Stosowanie się do wskazówek zawartych w powyższej publikacji to pierwszy krok do radykalnego usunięcia ataków serca, udarów i chorób układu sercowo-naczyniowego z naszego życia!

Jeśli zainteresowała Cię książka Nigdy Więcej Chorób Serca lub program Powiedz Tak Metodzie Leczenia Tlenkiem Azotu, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.