Top Ad unit 728 × 90

Współpraca

INDEPENDENT TEAM MEMBERS


Jesteś zainteresowany współpracą z Synergy WorldWide? Dołącz do grupy Synergy Club! Zapoznaj się z naszymi warunkami współpracy.

Nasza grupa dystrybucyjna szuka osób kreatywnych i przedsiębiorczych, pragnących zmienić coś w swoim życiu, a także nastawionych na osiągnięcie sukcesu osobistego. Ludzi, myślących o swojej przyszłości nie tylko pod względem zdrowotnym, ale także finansowym. Mile widziane są osoby posiadające już doświadczenie w branży prozdrowotnej lub ogólnie rozumianym biznesie.

Co oferuje firma Synergy Klientowi Preferowanemu?
 • możliwość zakupu suplementów w cenach hurtowych,
 • profesjonalną pomoc z zakresu suplementacji diety,
 • odpowiedzi na pytania związane z produktami a także ich głównymi składnikami,
 • pomoc przy wykonywaniu zamówień,
 • dostęp do materiałów informacyjnych firmy Synergy WorldWide,


Co oferuje firma Synergy Dystrybutorowi?

Wszystko to co otrzymuje Klient, a także:
 • profesjonalną pomoc w budowaniu struktury klientów,
 • dostęp do materiałów reklamowych firmy Synergy WorldWide,
 • subskrypcję newslettera z nowościami dotyczącymi naszego biznesu,
 • dostęp do szkoleń i prezentacji związanych z tematyką biznesową.


Jakie korzyści daje współpraca z Synergy WorldWide?

 • nieograniczone zarobki – adekwatne do wykonanej przez Ciebie pracy. Widzisz efekty swojej pracy i otrzymujesz wynagrodzenie w formie gotówki. Synergy wypłaca pieniądze swoim partnerom na konto bankowe. Zarobek trafia do Twojego portfela. Nie musisz robić przymusowych zakupów, by go odzyskać – to jedna z wielu zalet firmy.
 • nienormowany czas pracy – sam wyznaczasz godziny pracy. Od Ciebie zależy ile czasu poświęcisz na biznes. Na początku możesz traktować pracę jako zajęcie dodatkowe, na które poświęcisz kilkadziesiąt minut lub kilka godzin dziennie. W przyszłości biznes może stać się Twoim głównym zajęciem.
 • nieograniczony dostęp do najlepszego kompleksowego preparatu argininowego jakim jest ProArgi 9 Plus oraz całego zestawu Vital3 od Synergy. Otrzymujesz możliwość stosowania jak i dystrybuowania najwyższej jakości produktów renomowanej firmy.
 • możliwość rozbudowy swojego biznesu poprzesz polecenie firmy Synergy WorldWide kolejnym osobom, które chcą zająć się dystrybucją lub osiągnąć korzyści zdrowotne,
 • dostęp do materiałów marketingowych i reklamowych,
 • brak konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej – możesz działać jako osoba fizyczna, płacąc raz w roku podatek od dochodu a kategorii "inne".Obejrzyj film i dowiedz się czym jest marketing społecznościowy


Plan wynagrodzenia

Synergy WorldWide oferuje unikalny plan wynagradzania swoich współpracowników. Niektóre jego elementy są opatentowane i nie spotkasz ich nigdzie indziej. Możliwość zarabiania pieniędzy z Synergy daje możliwość nie tylko stworzenia źródła dodatkowego dochodu, ale przede wszystkim szansę uzyskania niezależności finansowej, osobistego rozwoju i świadomości że nasza praca zmienia jakość życia w sferze zdrowia i finansów.1. Sprzedaż detaliczna
Sprzedaż detaliczna to możliwość odsprzedaży zakupionych produktów z sugerowaną marżą 30-40% wynikającą z różnicy pomiędzy ceną hurtową a ceną detaliczną. Produkty możesz odsprzedać np. znajomym lub członkom rodziny. 

2. Premia "szybki start"
Otrzymujesz swoje pierwsze wynagrodzenie za pozyskanie dystrybutora. W zależności od wykupionego przez niego pakietu startowego, Synergy wypłaca Ci 45-350 zł. Premia ta wypłacana jest przy każdej rejestracji dystrybutorskiej.

3. Bonus elitarny
Premia przyznawana jest osobom, które wykonają dodatkowe zamówienie oprócz miesięcznej, obowiązkowej kwalifikacji. Otrzymasz zwrot w wysokości 25% wartości netto każdego wykonanego zamówienia powyżej kwalifikacji obowiązkowej. Bonus elitarny przyznawany jest również z zakupów klientów preferowanych. Oznacza to, że otrzymasz na konto 25% wartości netto zamówienia wykonanego przez Twojego klienta.

4. Prowizja podstawowa
Synergy to system binarny składający się z dwóch odnóg dystrybutorskich. Prowizja podstawowa to wypłata do 10% z obrotu słabszej linii Twojej struktury bez ograniczenia liczby poziomów.

5. Mega-Match
Prowizja Mega-Match jest opatentowana, znajdziesz ją tylko w Synergy WorldWide. Na czym polega? Otrzymujesz dokładnie 100% prowizji podstawowej, wypracowanej przez każdego zapisanego przez Ciebie dystrybutora, którego zarejestrowałeś w dowolnym miejscu w jednej ze swoich linii (lewej lub prawej). Aby otrzymać prowizję, Twój dystrybutor musi spełnić kwalifikację miesięczną (minimum 70CV).

6. Premia przywódcza
Zarabiasz procent z obrotu Twojej mocnej linii, od ¼ do nawet 4% w zależności od obrotu słabszej linii ze struktury dystrybutorskiej.

7. Premia globalna
Gdy osiągniesz obrót 400.000 CV w słabszej linii, otrzymasz udział z obrotów firmy na całym świecie.


Szczegółowy plan wynagrodzenia - do pobrania tutaj
Szczegółowy regulamin firmy Synergy WorldWide - do pobrania tutaj
Dlaczego firma Synergy WorldWide? Przeczytaj więcej.
Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.