Top Ad unit 728 × 90

Wyniki konkursu

Przedstawiamy wyniki naszego konkursu, organizowanego z okazji Dnia kobiet! Pytanie konkursowe brzmiało: Który suplement diety jest idealny dla kobiety? Otrzymaliśmy wiele odpowiedzi za które bardzo dziękujemy. Spośród nadesłanych wiadomości wybraliśmy najciekawsze i najbardziej kreatywne:

Z rana zdrowe orzeźwienie, w pracy nerwów ukojenie.
Zamiast coli mięty smak, przed posiłkiem dobry znak.
Ładna cera, lepsza forma, dzięki niemu to już norma.
Phytolife uniwersalny, dla kobiety idealny!
 Elżbieta, Piaseczno


Suplement diety idealny dla kobiety musi spełniać trzy kryteria. Musi być wieloskładnikowy, prosty w przyrządzeniu i przede wszystkim smaczny. Ponieważ jestem fanką suplementów w postaci koktajlu, moim ideałem jest czekoladowy SlmSmart :) Ten łatwy w przygotowaniu wieloskładnikowy koktajl sprawdza się idealnie jako drugie śniadanie w ciężkich, korporacyjnych warunkach. Jak każda kobieta uwielbiam czekoladę, dlatego zdrowy i pełnowartościowy koktajl o smaku czekoladowym to mój Numer 1!
 Beata, Kraków


Produkty Synergy znam od lat. Zawsze uważałam, iż najbardziej kobiecym suplementem jest zielony Phytolife. Po niedawnym odkryciu nowych suplementów w żelu stwierdzam, że idealnym suplementem diety dla kobiety jest również zielony Essential greens. Ma interesujący skład, jest łatwy w użyciu, ładnie wygląda i co najistotniejsze, zmieści się w każdej damskiej torebce :-)

Małgosia, Ełk


Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom! Każda z Pań otrzyma w prezencie suplement diety idealny dla kobiety zgodny z nadesłaną odpowiedzią.


2 komentarze:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.