Top Ad unit 728 × 90

Sport Pack Plus - nowy zestaw!

Prowadzisz aktywny tryb życia? Uprawiasz sport? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z nową ofertą Synergy Polska! Sport Pack Plus to zestaw produktów skierowany do osób aktywnych lub pragnących poprawić swoją kondycję. Poznaj zalety kombinacji najlepszych suplementów od Synergy WorldWide.

Jakie produkty wchodzą w skład zestawu Sport Pack Plus?
 
ProArgi-9+ - unikalne połączenie l-argininy (prekursora tlenku azotu), l-cytruliny, witamin i wyciągów z owoców. Szczególnie polecany osobom dbającym o serce. 2 opakowania (60 saszetek).
 
e9 - zdrowa alternatywa dla popularnych słodkich napojów energetycznych. Moc aminokwasów, witamin i naturalnych składników dodających energii (m.in. guarana, yerba-mate). 1 opakowanie (30 saszetek).
 
FL-3X - źródło przyswajalnej glukozaminy, chondroityny, siarki organicznej (MSM) oraz wielu antyoksydantów. Polecany osobom, którym zależy na zdrowiu stawów. 1 opakowanie (8 wielorazowych saszetek).

Sport Pack Plus to przede wszystkim:
 
Jakość i bezpieczeństwo - ProArgi-9+, e9 oraz FL-3X znajdują się na prestiżowej w świecie sportu Liście Kolońskiej. Cologne List® to inicjatywa zapobiegania dopingu zorganizowana przez Centrum Olimpijskie Nadrenii, które pełni obowiązek opieki nad najlepszymi sportowcami. Lista Kolońska uwzględnia tylko produkty ze zminimalizowanym ryzykiem dopingu, które zostały przetestowane pod względem różnych substancji dopingujących, takich jak sterydy anaboliczne i używki.
 
Atrakcyjna cena - pakiet dostępny jest w specjalnej cenie 784 zł wraz z kosztami dostawy w opcji płatności przy odbiorze. To oszczędność nawet 256 zł w porównaniu do zakupu każdego produktu z osobna!
 
Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem lub chciałbyś uzyskać więcej informacji, 
zadzwoń pod nr 796 799 766.

1 komentarz:

  1. Bardzo fajny zestaw. Nie ukrywam, że właśnie na coś takiego czekałem.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.