Top Ad unit 728 × 90

Odkrywamy ukryty potencjał Mistify

Chyba każdy z nas ma świadomość tego jak korzystny wpływ na nasze zdrowie mają owoce lasu. Receptura jednego z flagowych produktów Synergy została oparta w dużej mierze na jagodach. Odkrywamy ukryty potencjał Mistify!

Nasz suplement jest nie tylko kolejną mieszanką owoców z udziałem brazylijskich jagód. Jest to wyciąg o silnym działaniu antyutleniającym, który działa wspomagająco na wiele sposobów. Receptura Mistify została starannie opracowana, tak aby poprawiała stan zdrowia i pomagała organizmowi walczyć z wolnymi rodnikami. Produkt ma dostarczyć organizmowi dodatkowej energii w bezpieczny i naturalny sposób. Ponadto suplement porównano do innych produktów z tej samej kategorii i stwierdzono, iż pokonał on konkurencję dzięki swoim właściwościom (zdolności pochłaniania reaktywnych form tlenu) oraz składowi (katechina, antocyjany i polifenole).

Mistify od Synergy:
  • oprócz Acai zawiera siedem innych jagód oraz witaminę B6,
  • to naturalne i bogate źródło polifenoli,
  • suplement o wyjątkowych zdolnościach antyoksydacyjnych,
  • stanowi świetne uzupełnienie ProArgi-9+ z uwagi na ochronę układu krążenia.

1 komentarz:

  1. Świetny! Pijemy z mężem od wielu miesięcy. Jest wyraźna poprawa widzenia u mnie (mam problemy z CRS). Mąż praktycznie nie choruje. Wiem, że to może brzmi jak "cuda" ale to jest fakt.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.