Top Ad unit 728 × 90

Collagen+ i Vitamin D3 - nowości od Synergy!

Jesienią tego roku Synergy WorldWide wprowadziła na rynek europejski dwa nowe produkty: Collagen+ i Vitamin D3. Oficjalna premiera miała miejsce w czasie corocznego wydarzenia firmowego Summit 2020, które z przyczyn pandemicznych odbyło się w internecie. Produkty zostały przedstawione i zarekomendowane przez ekspertów z Centrum Badań i Innowacji Hughes.

Każdemu, kto dba o zdrową, piękną skórę, mocny kościec i zdrowe mięśnie (w tym również mięsień sercowy) proponujemy nowość - Collagen+. Poza oczywistą obecnością solidnej dawki kolagenu, suplement został uzupełniony o kwas hialuronowy, witaminę C i cynk. Te dodatkowe składniki wspierają wytwarzanie naturalnego kolagenu w organizmie i poprawiają przyswajalność suplementu. Collagen+ dostępny jest w formie jednodawkowych saszetek, zawierających proszek do rozpuszczania w wodzie, soku lub np. kawie. Opakowanie zawiera 30 saszetek na miesięczną suplementację. 

 

Powszechnie znane są wszechstronne korzyści wynikające z suplementacji witaminy D3. Natomiast produkt Synergy jest unikalny o tyle, że ma postać tabletek nadających się do żucia lub ssania, a więc o stopniowym uwalnianiu witaminy D3. Jest to istotne z uwagi na lepszą przyswajalność. Ponadto zachęca do stosowania produktu dzieci. Jedno opakowanie to aż 180 tabletek wystarczających na 30 do 180 dni stosowania. Należy zauważyć, że z uwagi na właściwości profilaktyczne w obszarze chorób układu naczyniowego, Vitamin D3 jest bardzo dobrym uzupełnieniem ProArgi-9+.

2 komentarze:

  1. A czy będą jakieś atrakcyjne cenowo wielopaki? Chodzi mi zwłaszcza o witaminę D3.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dopiero 12-pak Vitamin D3 jest naprawdę atrakcyjny cenowo. Przy mniejszych ilościach zniżki są małe.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.