Top Ad unit 728 × 90

Rośnie popyt na zamienniki posiłków

Rynek zamienników posiłków rośnie, ponieważ ludzie żyją coraz intensywniej i w otoczeniu niezdrowych wyborów żywieniowych. Wiele osób chcących stracić wagę i/lub budować mięśnie przestawia się na wysokobiałkowe koktajle by w ten sposób łatwiej osiągnąć cele wellness. Według ostatniego raportu, światowy rynek suplementów białkowych ma urosnąć do 3,59 miliarda dolarów w 2024 roku, ponieważ ludzie wciąż inwestują w fitness i stają się bardziej świadomi wagi swojego zdrowia.

Dostosowując się do wymagań tego trendu konsumenckiego, Synergy WorldWide z dumą oferuje Biome Shake i SLMsmart Health Shake. Oba są smacznymi posiłkami dostarczającymi w formie zamiennej odpowiednio 20 i 26 gramów białka w każdej porcji. Ale co sprawia, że zastępowanie białek klasycznych posiłków staje się domową koniecznością?

DLACZEGO BIAŁKA?

Biologia człowieka jest na białkach oparta. Są obecne w zewnętrznych i wewnętrznych błonach każdej żywej komórki i pojawiają się w:
  • tkance mięśniowej,
  • tkance kostnej,
  • w czerwonych krwinkach i osoczu,
  • we włosach i paznokciach.
Organizm potrzebuje białka, aby wyprodukować enzymy odpowiadające za wiele czynności, w tym za trawienie pokarmu czy wytwarzanie nowych komórek. Być może jednym z najważniejszych zadań, jakie mają białka, jest tworzenie neuroprzekaźników odpowiedzialnych za przekazywanie wiadomości z komórek nerwowych do innych wyspecjalizowanych komórek, takich jak komórki mięśniowe.

Przewiduje się, że ludzie będą nadal traktować fitness priorytetowo, dlatego konsumowanie białka stanie się jeszcze ważniejsze - niezbędne ono bowiem do wspomagania wzrostu mięśni. Biome Shake i SLMsmart Health Shake zostały zaprojektowane przez naszych naukowców do wspomagania programów kontroli wagi i pielęgnacji mikrobiomu. Jednak wiele osób korzysta z tych koktajli właśnie z uwagi na zawartość białka i składników odżywczych w przyjemnej, aromatycznej i wygodnej formie.

DLACZEGO ZAMIENNIKI POSIŁKÓW?

W dzisiejszych czasach czas płynie bardzo szybko. Dzięki udogodnieniom technologicznym nasze dni są wypełnione po brzegi, a skupienie jest pożądane bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nikt nie chce więcej stresu, zwłaszcza tego związanego z posiłkami, prawidłowym odżywianiem, kontrolą wagi i zdrowiem mikrobiomu. Dlatego coraz więcej osób korzysta z koktajli zastępujących posiłek. Mają one bogatą zawartość składników odżywczych i mogą pomóc wypełnić luki spowodowane niepełną dietą. A to wszystko dzięki łatwemu do przygotowania koktajlowi. Oto przepis na szybką, pyszną alternatywę dla przygotowywania posiłku lub nadużywania niezdrowego stołowania się w restauracjach.

Niezależnie od tego czy szukasz łatwego rozwiązania do zarządzania wagą, czy wygodnego sposobu zapełnienia żołądka, koktajle firmy Synergy mogą pokazać, dlaczego popularność zamienników posiłków osiąga kolejne szczyty.

DLACZEGO SYNERGY?

Centrum Badań i Innowacji Hughes zostało stworzone w celu walki z silnymi trendami antyzdrowotnymi, spowodowanymi złą dietą i stylem życia. Sposobem na wygraną jest tworzenie i promocja naturalnych, odżywczo terapeutycznych produktów. Wyposażony w najnowocześniejsze oprzyrządowanie Hughes Center jest centrum rozwojowym nowych produktów Synergy WorldWide. Wykorzystując zaawansowaną technologię, naukowcy Hughes Center weryfikują tożsamość, czystość i potencjał ewentualnych składników produktów. Pracują również nad odkryciem epokowych suplementów, które wspomogą metabolizm poprzez mikrobiom jelitowy. Jeśli suplement sprawdza się też w badaniach klinicznych, dołącza do rodziny produktów Elite Health firmy Synergy.

Zakład produkcyjny posiada cztery laboratoria, z których każde odgrywa szczególną rolę w zapewnieniu jakości końcowego produktu. Nasi naukowcy mają do dyspozycji prawie 600 unikalnych testów, służących określeniu jakości, czystości i siły działania wszystkich surowców oraz gotowych produktów. Takie testy trwają jednorazowo nawet do 10 dni.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.