Top Ad unit 728 × 90

MicroBiome

[full_width]

Czy wiesz, że nabywając zestaw produktów Microbiome od Synergy, wykonujesz pierwszy krok w stronę Elitarnego Zdrowia? Pozwól sobie na metamorfozę w sferze zdrowia już dziś. Rozpocznij tygodniowy program oczyszczania swojego organizmu i ciesz się optymalnym zdrowiem!

Elite Health

Elitarne Zdrowie (z ang. Elite Health) to maksimum dobrego samopoczucia, niezależnie od formy i wieku. Z punktu widzenia nauki, Elitarne Zdrowie to optymalny sposób funkcjonowania metabolizmu ludzkiego, stan, w którym każdy element organizmu działa sprawnie. Elitarne Zdrowie pozwala wejść w każdą kolejną dekadę z nowymi ambicjami. Osiągnij wolność, która realizuje się poprzez zdrowe umysł i ciało.

Mikrobiom

Przez ostatnie dziesiątki lat suplementy diety pomagały ludziom uzupełniać niedobory, a także usprawnić działanie poszczególnych układów organizmu. Jednak produkty te nie stanowiły odpowiedniego rozwiązania z perspektywy tego, co znamy dziś jako centralny element naszego ogólnego stanu zdrowia.

Najnowsze dane ze świata nauki pokazały nam fascynujący ekosystem o nazwie mikrobiom - istniejący we wnętrzu naszego organizmu. Jest to bardzo złożona społeczność bakterii, grzybów i mikroflory, która zamieszkuje przede wszystkim jelita, a także wpływa na zdrowie w gruncie rzeczy każdego elementu naszego organizmu. Mikrobiom to aż 90% komórek znajdujących się w naszym ciele. Zaledwie 10% naszego organizmu zawiera nasze własne, ludzkie DNA.

Mimo, iż mikroorganizmy mieszkające w naszym organizmie są niezbędne dla naszego przeżycia, ich działanie może okazać się niebezpieczne dla ogólnego zdrowia. Z kolei zdrowie Twojego mikrobiomu ma wpływ na działanie mózgu, nastrój, układ odpornościowy i pokarmowy. W zasadzie 3/4 naszego mikrobiomu zamieszkuje jelita, dlatego właśnie produkty. Synergy opracowane zostały z myślą, aby oddziaływać w szczególności na mikrobiom jelit.

Musisz wiedzieć, że ochrona i wspomaganie pożytecznych mikroorganizmów jest tak samo istotne jak eliminowanie tych szkodliwych. Zestaw Purify pomoże Ci w obu tych zadaniach poprzez oczyszczenie mikrobiomu.

Dlaczego oczyszczanie?

Oczyszczanie to pierwszy krok w drodze do Elitarnego Zdrowia. Kluczem do osiągnięcia maksymalnych korzyści zdrowotnych jest zrównoważony i odpowiednio odżywiony mikrobiom. Twój mikrobiom narażony jest na toksyczne czynniki środowiskowe. Cierpi z powodu złej diety, stresu i siedzącego trybu życia. Czynniki te zaburzają równowagę dobrych i złych bakterii żyjących w mikrobiomie. Brak określonego balansu wpływa negatywnie na ludzki organizm. Dlatego zaburzony mikrobiom potrzebuje oczyszczenia.

Zestaw oczyszczający - Purify Kit

Zestaw oczyszczający Purify Kit to tygodniowa, klinicznie opracowana formuła żywieniowa mikrobiomu. Skorzystaj ze specjalnie opracowanych suplementów i stosuj się do zaleceń żywieniowych w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów:

  • BIOME DT to innowacyjny suplement diety zawierający cynk, glutaminę, psyllium, ekstrakty roślinne, pyłki i nasiona.
  • BIOME SHAKE charakteryzuje się wysoką zawartością białka roślinnego z niezbędnych witamin i minerałów.
  • BIOME Actives to nowatorska formuła z inuliną i Bacillus coagulans - gatunkiem wyspecjalizowanym w produkcji kwasu mlekowego.
  • BODY PRIME zawiera unikalną mieszankę magnezu, pektyny jabłkowej i wyciąć proszku. 
  • PROARGI-9+ to zastrzeżona formuła, złożona z L-argininy, L-cytruliny i pięciu podstawowych witamin dla zwiększenia ogólnej wydajności organizmu. 

Rate   Zestaw Purify: ocena 4.50 / 5 - Głosów: 11

Menu sukcesu

Aby uwolnić potencjał Elitarnego Zdrowia, należy przestrzegać zasad suplementacji Synergy Purify oraz wytycznych z zakresu odżywiania. Im ściślej będziesz przestrzegał wytycznych, tym większy odniesiesz sukces.

Stosuj suplementy wg poniższego schematu:
  • Body Prime: Stosuj 2 kapsułki raz dziennie przy kolacji 
  • Biome Actives: Stosuj 3 kapsułki, po jednej przy śniadaniu, obiedzie i kolacji 
  • Biome Shake: Stosuj 2 miarki, 2 razy dziennie w formie drugiego śniadania i podwieczorku
  • Biome DT: Stosuj 1 miarkę, 2x dziennie przy śniadaniu i podwieczorku
  • ProArgi-9+: Weź 1 porcję, 2x dziennie przed obiadem i po kolacji

Wzmocnienie i ochrona

Po zakończeniu pierwszego kroku jakim jest proces oczyszczania, skorzystaj z wysokiej jakości zdrowotnych rozwiązań Synergy: ProArgi9+, Mistify, PhytoLife, SLMsmart i e9. Jeśli szukasz produktów wspierających kontrolę masy ciała, pomocnych w fitnessie oraz odżywczych – te tematycznie produkty Synergy pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele. Wzmocnienie i ochrona to kolejny krok, który ułatwi Ci osiągnięcie elitarnego zdrowia.


Produkty Purify


 
Biome DT to nowatorska formuła łącząca w sobie cynk, glutaminę, babkę płesznika, ekstrakty z roślin, pyłki i nasiona. Zalecane stosowanie: Rozmieszać 1 miarkę produktu w 240 ml wody. Pić 2 razy w ciągu dnia.


 
Biome Shake to koktajl zawierający białko roślinne, ważne witaminy i minerały. Zalecane stosowanie: Rozmieszać 2 miarki Biome Shake w 350-470 ml wody (najlepiej zastosować shaker). Spożywać taki koktajl 2 razy dziennie.


 Biome Actives to wyjątkowy suplement z inuliną i Bacillus coagulans (odmianą bakterii zwiększającą produkcję kwasu mlekowego). Zalecane stosowanie: Spożywać 3 kapsułki dziennie razem z posiłkami.

Body Prime to wyjątkowe połączenie magnezu, pektyny jabłkowej i sproszkowanych śliwek. Zalecane stosowanie: 2 kapsułki raz dziennie. PROARGI-9+ to opatentowana formuła z l-argininą, l-cytruliną i pięcioma podstawowymi witaminami, korzystnie wpływającymi ogólne funkcjonowanie organizmu. Zalecane stosowanie: Rozpuścić 1 saszetkę w 240 ml wody. Stosować 2 saszetki dziennie.


Jeśli jesteś zainteresowany produktami MicroBiome, ceną, możliwością zakupu, prosimy o przesłanie prośby o kontakt podając numer telefonu lub adres e-mail.

Ważne: Podając numer telefonu lub adres e-mail zgadzasz się na wykorzystanie tych danych w celu jednorazowego kontaktu.
Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi w ciągu 24 godzin, sprawdź zawartość folderu SPAM na swoim koncie pocztowym. 


Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.