Top Ad unit 728 × 90

Luty miesiącem serca!

Firma Synergy WorldWide z radością uczestniczy w tegorocznym Heart Health Month! Ludzie i firmy w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i innych krajach na całym świecie biorą udział w Miesiącu Serca, aby zwiększyć świadomość na temat chorób układu krążenia, możliwości zwalczania i profilaktyki.

Choroby układu sercowo-naczyniowego są główną przyczyną śmierci zarówno u kobiet, jak i mężczyzn na całym świecie. Jak pokazują statystyki, aż 17,9 mln ludzi umiera rocznie na choroby układu krążenia! Jest to 31% wszystkich zgonów. Każdego roku choroby sercowo-naczyniowe powodują 3,9 mln zgonów w Europie, w tym ponad 1,8 mln zgonów w samej Unii Europejskiej. Choroby układu krwionośnego stanowią 45% wszystkich zgonów w Europie i 37% w UE.

Czy możemy temu zaradzić?

W celu zapobiegania chorobom serca powinniśmy wprowadzić zmiany w stylu życia, często niewielkie ale niezwykle istotne dla naszego organizmu. Kontrola i zapobieganie czynnikom ryzyka są szczególnie ważne dla osób, które już cierpią na choroby serca.

Aby obniżyć ryzyko:
  • Kontroluj swoją wagę;
  • Rzuć palenie i trzymaj się z dala od biernego palenia;
  • Kontroluj poziom cholesterolu i ciśnienia krwi;
  • Jeśli pijesz alkohol, pij tylko z umiarem;
  • Bądź aktywny fizycznie i zdrowo się odżywiaj.

Celem Synergy jest nie tylko podniesienie świadomości na temat schorzeń układu sercowo-naczyniowego, ale także celebrowanie serca i jego niesamowitej roli w naszym organizmie. W końcu jest to najciężej pracujący mięsień w naszym ciele! Serce jest tylko jedno i zasługuje ono na szczególną troskę i uwagę. W tym miesiącu nasza firma zobowiązuje się do wypełniania swojej roli w celu zwiększenia świadomości na temat chorób serca i ich skutków.

Happy Heart Health Month! :)


Źródło:
ehnheart.org/cvd-statistics.html
who.int/cardiovascular_diseases/en/

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.