Top Ad unit 728 × 90

SLMsmart

SLMsmart złożony jest z trzech ważnych elementów: Diety Podstawowej, Produktów SLM i Ćwiczeń Fizycznych. Zapoznaj się z każdym z tych elementów, aby odnieść sukces z SLMsmart. W pierwszym etapie wyznacz sobie konkretne cele, podziel się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Poszukaj osób, które będą Cię motywować i inspirować do działania. Kiedy inni zaczną zauważać Twoją przemianę, opowiedz im o tym co robisz i zachęć do przyłączenia się. 

Synergy oferuje SLMsmart na sztuki lub w atrakcyjnych cenowo pakietach:
 • 2 opakowania;
 • 4 opakowania;
 • 8 opakowań.
Im większy zestaw tym niższa cena jednostkowa produktu. Dla jednej osoby zaleca się zestaw 2-4 opakowań na okres suplementacji 1-3 miesiące.

Program kontroli wagi SLMsmart

System inteligentnego zrzucania wagi od Synergy WorldWide pomoże Ci w osiągnięciu wyznaczonego celu. SLMsmart promuje zdrowe odchudzanie. Dzięki jego wskazówkom możesz stracić nawet do 15% masy swojego ciała już w ciągu pierwszych 90 dni używania. Każdy produkt został stworzony ze starannie dobranych składników, połączonych tak, aby pomóc efektywnie zarządzać wagą. Suplementy te w połączeniu z Dietą Podstawową dostarczą organizmowi wielu niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do zachowania energii i siły przez najbliższe 90 dni.

Pięć płaszczyzn działania:
 • pobudzenie naturalnych spalaczy tłuszczu,
 • oczyszczanie i odtruwanie organizmu,
 • pomoc w optymalizacji przepływu krwi w celu zwiększenia energii,
 • dostarczenie kluczowych składników odżywczych,
 • pomoc w ograniczeniu głodu między posiłkami.

Stworzony we współpracy z uznanymi specjalistami dietetyki i lekarzami, SLMsmart pozwala inteligentnie zarządzać kaloriami. Oferując zrównoważony bilans kaloryczny, pochodzący z właściwych źródeł białka, tłuszczów i węglowodanów, ten skuteczny system zapewnia organizmowi wszystko to, co potrzebne by wyglądać i czuć się lepiej niż dotąd.

Koktajl zastępujący posiłek

Odkryj tajemnicę właściwego odżywiania i osiągnij idealną wagę z szejkiem zdrowotnym SLM. Każda porcja Health Shake to mnóstwo korzyści dla Twojego organizmu - bogactwo składników odżywczych, inteligentnych kalorii dodających energii i utrzymujących organizm w dobrej formie. Po zmieszaniu z mlekiem Health Shake dostarcza odpowiednik:
 • jednej porcji protein;
 • jednej porcji warzyw;
 • jednej porcji produktów zbożowych;
 • jednej porcji nabiału.

Zalety SLMsmart

 • Dostarcza odpowiednią dawkę energii na każdą porę dzięki wyważonym proporcjom węglowodanów, tłuszczów i białek.
 • Zapewnia uczucie sytości na wiele godzin.
 • Ma białka serwatki, kazeiny i soi sprzyjające powstawaniu i zachowywaniu beztłuszczowej masy mięśniowej.
 • Zawiera fruktozę, stosowanie której obniża poziom glukozy we krwi w porównaniu do pokarmów z sacharozą lub glukozą.
 • Słodzony jest bezkalorycznymi glikozydami występującymi naturalnie w liściach stewii.

Wyjątkowa mieszanka białek 

Koktajl zawiera białka aż z trzech źródeł: serwatki, kazeiny i soi. Białka są niezbędne do rozwoju i utrzymania masy odpowiedniej mięśniowej. Aminokwasy z białka serwatki przenikają do we krwi niemal natychmiast po ich spożyciu. Następnie wchłaniają się aminokwasy białka sojowego a tuż po nich do krwi dostaje się pojawia się białko kazeiny. Sprzyja to zachowaniu uczucia sytości zaraz po spożyciu koktajlu i przez dłuższy czas po tym.

Źródło energii

Mieszanina zdrowych węglowodanów i tłuszczów w koktajlu została tak dobrana zgodnie ze strategią wzmacniania metabolizmu i dostarczania energii potrzebnej do codziennego życia. Maltodekstryna, olej rzepakowy i słonecznikowy to składniki, które pomogą utrzymać odpowiedni poziom energii, być najedzonym i uzyskać odpowiednią wagę.

Witaminy i minerały

SLMsmart zawiera wszelkie niezbędne składniki odżywcze, które znajdziemy normalnie w zrównoważonych posiłkach. Nie może więc w nim zabraknąć wapnia, potasu, żelaza i witamin z grupy B. Dzięki temu nasz koktajl jest w stanie skutecznie zastąpić normalne śniadanie, kolację a nawet obiad.


Rate   SLMsmart: ocena 4.72 / 5 - Głosów: 39

Sposób użycia

Wymieszaj 3 pełne miarki na 300 ml mleka lub wody. Stosuj tak, aby jedna porcja szejku zastępowała dwa standardowe posiłki dziennie.


Więcej informacji na temat koktajlu SLMsmart w broszurze firmowej pdf: SLMsmart
Pobierz etykietę
 


Jeśli zakupiliście Państwo już zestaw SLMsmart lub chcesz dowiedzieć się więcej
o całym systemie kontroli wagi, skorzystaj z przewodnika SLMsmart.

Jeśli jesteś zainteresowany SLMsmart, ceną, możliwością zakupu, prosimy o przesłanie prośby o kontakt podając numer telefonu lub adres e-mail.

Ważne: Podając numer telefonu lub adres e-mail zgadzasz się na wykorzystanie tych danych w celu jednorazowego kontaktu.
Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi w ciągu 24 godzin, sprawdź zawartość folderu SPAM na swoim koncie pocztowym. 

Etykiety: slmsmart cena, odchudzanie, slmsmart sklep, health shake, koktajl, synergy, polska.
Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.