Top Ad unit 728 × 90

Elite Health

Elitarne Zdrowie reprezentuje najwyższy poziom dobrego stanu zdrowia i samopoczucia, w którym wiek nie ogranicza możliwości. Z perspektywy naukowej, Elitarne Zdrowie to optymalne funkcjonowanie metabolizmu, stan, w którym wszystkie układy organizmu pracują wydajnie, dzięki czemu mamy energię by więcej widzieć, więcej robić i bardziej być - niezależnie od etapu, na jakim znajdujemy się obecnie w życiu. To wejście w każdą kolejną dekadę z nową ambicją. Elitarne Zdrowie to wolność by żyć bez ograniczeń, która realizuje się poprzez zdrowy umysł i ciało.

Zaczynając od podstaw

Od dziesięcioleci suplementy diety pomagają ludziom odpowiadać na potrzeby poszczególnych układów organizmu. Jednak dotychczasowe rozwiązania nie traktowały we właściwy sposób kwestii, o której dziś wiemy, że stanowi fundament ogólnego zdrowia.
Najnowsze odkrycia naukowe ukazały nam fascynujący wewnętrzny ekosystem istniejący w każdym z nas zwany mikrobiomem. Ta złożona kompozycja bakterii, grzybów i mikroflory zamieszkuje przede wszystkim nasze jelita i wpływa na zdrowie praktycznie każdego układu w organizmie człowieka. Mikrobiom odpowiada za 90% komórek które tworzą TWOJE ciało. Komórki te mogą pracować na Twoją korzyść lub szkodę.

 

Synergy i Rozwiązania Elitarnego Zdrowia

Pracując z naukowcami, badaczami i doktorami medycyny w Centrum Badań i Innowacji Hughes The Hughes Center for Research and Innovation, Synergy WorldWide pieczołowicie przygotowuje opatentowane rozwiązania ukierunkowane na Oczyszczanie, Wzmacnianie i Ochronę organizmu - wszystko począwszy od mikrobiomu.

Krok 1: Oczyszczanie

Opracowany przez Synergy tygodniowy etap oczyszczania opiera się na opatentowanych produktach przebadanych klinicznie, które będą dla Twojego organizmu generalną renowacją, niezbędną, aby na czysto wejść na drogę do dobrego zdrowia.


 
[full_width]

Biome DT

Biome DT to innowacyjny suplement diety łączący w sobie cynk, glutaminę, babkę płesznika, oraz materiał roślinny w postaci ekstraktów, proszków i nasion.

Biome Shake

Biome Shake to koktajl bogaty w białko roślinne zawierający kluczowe witaminy i minerały.

 

 

 

Biome Actives

Biome Actives to innowacyjna receptura zawierająca inulinę oraz Bacillus coagulans, rodzaj bakterii wpływających na zwiększenie produkcji kwasu mlekowego.

 
Body Prime

Body Prime zawiera wyjątkowe połączenie magnezu, pektyny jabłkowej i sproszkowanych śliwek.

 

 


ProArgi-9+

ProArgi-9+ to opatentowana receptura firmy, która zawiera l-argininę, l-cytrulinę oraz pięć podstawowych witamin poprawiających ogólne funkcjonowanie organizmu.

 Podstawowym celem tego etapu jest rozpoczęcie oczyszczania mikrobiomu, a następnie dostarczenie mu odżywczego pokarmu w postaci białek, owocó i warzyw. Dzięki ograniczeniu spożycia prostych węglowodanów i cukrów Twój mikrobiom uzyska zdrowe paliwo sprzyjające uzyskiwaniu optymalnych rezultatów.

Krok 2: Wzmacnianie i ochrona

Po ukończeniu kroku pierwszego Twoje ciało będzie przygotowane na wykorzystanie całego zestawu silnych rozwiązań zdrowotnych wysokiej jakości.
Te unikalne rozwiązania składają się z systemów produktowych, wyprodukowanych z myślą o Twoich potrzebach: kontrola wagi, zdrowe serce, dobra kondycja, wsparcie system odpornościowego, pielęgnacja skóry i ochrona mikrobiomu. To dzięki etapowi Wzmacniania i Ochrony odnajdziesz długoterminowe wsparcie zdrowotne, którego potrzebujesz, aby żyć pełnią życia. Jeżeli wiesz już, w których aspektach swojego zdrowia chciałbyś odczuć poprawę, wybierz odpowiadający Twoim potrzebom pakiet ochronny, który pomoże Ci osiągnąć swoje cele i Elitarne Zdrowie.
Każdy człowiek znajduje się w sobie tylko właściwym punkcie startowym na drodze do Elitarnego Zdrowia, ale jedna rzecz jest pewna: rozwiązanie, jakie oferuje Elitarne Zdrowie Synergy sprawia, że odkrycie swego najprawdziwszego "ja" staje się całkowicie możliwe.
Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.