Top Ad unit 728 × 90

Mistrz w zapasach wybiera suplementy Synergy!

Brytyjski mistrz zapasów Nicolae Cojocaru uważa po przetestowaniu różnych suplementów dostępnych na rynku, że Synergy zdecydowanie wyróżnia się z tłumu!

Ten 34-letni ojciec, z dyplomami z ekologii i prawa oraz magisterium nauk sportowych, od wielu lat poszukiwał złotego standardu suplementów. Będąc przekonanym, że go znalazł, dołączył do firmy Synergy WorldWide polecając suplementy wraz z wieloma innymi profesjonalnymi sportowcami na całym świecie. Jego poszukiwania tego, co najlepsze rozpoczęły się w rodzinnej Mołdawii, gdzie rozpoczął swoją przygodę z zapasami. Następnie przeniósł się do Rumunii, gdzie przez 10 lat reprezentował kraj na mistrzostwach świata i Europy. Siedem lat temu przeniósł się do Oldmeldrum w Szkocji, a w 2018 roku zaczął reprezentować Wielką Brytanię. Od tego czasu zdobył brąz na Mistrzostwach Europy i jest sześciokrotnym mistrzem kraju.

Nicolae powiedział:

Synergy to moje życie i styl życia. Czuję się bardziej energiczny z ProArgi-9+. Dzięki e9 energy mogę dłużej trenować. Zapasy białka uzupełniam z SmartMeal, który smakuje niesamowicie! Pakiet V3 stał się moją codziennością wspierając odporność, dostarczając przeciwutleniacze itp. Ponieważ jestem profesjonalnym zapaśnikiem, potrzebuję również FL-3X'a, aby utrzymać moje stawy i mięśnie w dobrym zdrowiu.

Cojocaru posiadający tytuł magistra nauk sportowych jest również trenerem osobistym. I choć uwielbia pomagać innym ludziom w osiąganiu ich celów fitness, jego ostateczną ambicją jest wywieszenie flagi Synergy na całym świecie. Chciałby pokazać innym profesjonalnym sportowcom, że znalazł najlepszą markę suplementów - opartą na nauce, jakości, innowacji i wynikach!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.