Top Ad unit 728 × 90

Rośnie zapotrzebowanie na produkty zastępujące posiłek

W latach 2009 - 2014 białko odnotowało wzrost jako najbardziej poszukiwany składnik w dziedzinie zdrowia konsumenckiego. Jego sprzedaż wzrosła aż o 59% według danych zgromadzonych przez Euromonitor. Ponadto białkowe produkty zastępujące posiłek są dziś najlepiej sprzedającym się suplementem diety pomocnym w świadomiej kontroli wagi.

Zdając sobie sprawę z coraz większej świadomości konsumentów w dziedzinie zdrowia, w tym dbania o kondycję fizyczną, firma Ludzkie ciało pełne jest białek, które występują w zewnętrznych i wewnętrznych błonach każdej żywej komórki. A ponadto w:
  • tkance mięśniowej
  • kościach
  • czerwonych krwinkach i osoczu
  • włosach i paznokciach 

Nasz organizm potrzebuje białek w celu produkowania enzymów pełniących szereg funkcji takich jak m.in. trawienie pożywienia czy wytwarzanie nowych komórek. Być może najważniejszą ich rolą jest tworzenie neurotransmiterów odpowiedzialnych za wymianę informacji między komórkami nerwowymi a innymi wyspecjalizowanymi komórkami, np. komórkami mięśniowymi.

Przewiduje się, że dla wielu osób priorytetem pozostanie bycie w dobrej formie, dlatego znaczenie białka wzrośnie, gdyż jest ono niezbędne dla przyrostu mięśni. Choć Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart został opracowany przez naukowców aby służyć jako wsparcie w programach kontroli wagi, wielu sięga po SLMsmart ze względu na bogactwo zawartych w nim białek i składników odżywczych.

Dlaczego produkt zastępujący posiłek?

Coraz więcej osób zastanawia się nad właściwym odżywianiem, szczególnie w okresie odchudzania. Dlatego decydują się na koktajle zastępujące posiłek, które zawierają znaczną ilość składników odżywczych. Wygodny w przygotowaniu shake może również pomóc w uzupełnianiu niedoborów powstałych wskutek niepełnowartościowej diety. Ponadto ze względu na szybki tryb życia należy uwzględnić jeszcze czynnik wygody – możliwość posiadania ze sobą jednej lub dwu porcji produktu w torebce czy samochodzie oraz fakt, że jest to przepis na szybką, smaczną alternatywę.

Niezależnie od tego czy szukasz łatwego rozwiązania w zakresie kontroli wagi, czy też wygodnego sposobu by uzupełnić braki w Twojej diecie, SLMsmart może przekonać Cię dlaczego produkty zastępujące posiłek tak gwałtownie zyskują na popularności. Zaspokój swój apetyt na czekoladę i wanilię nie rezygnując z dążenia do zdrowszej wersji siebie poprzez wzbogacenie swojego codziennego menu o SLMsmart.

Odwiedź zakładkę SLMsmart i dowiedz się więcej o koktajlu od Synergy!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.