Top Ad unit 728 × 90

ProArgi-9+ zdobywcą tytułu "Najlepszy Nowy Produkt" na targach CAMexpo!

W dniach 26-27 września odbyły się w Londynie targi zrzeszające profesjonalistów w dziedzinie medycyny naturalnej - CAMexpo 2015. Zaprezentowane zostały najnowsze rozwiązania produktowe w dziedzinie zdrowia. Zainteresowani goście mieli możliwość uczestniczenia w specjalnie zorganizowanych warsztatach, prowadzonych przez ekspertów branży medycznej. W tegorocznych targach czynnie uczestniczyli brytyjscy dystrybutorzy Synergy, prezentując flagowy produkt ProArgi-9+!

Eksperci w dziedzinie zdrowia tacy jak lekarze, terapeuci, farmaceuci oraz detaliczni dystrybutorzy leków, biorący udział w CAMexpo, mieli możliwość zagłosować na Najlepszy Nowy Produkt CAMexpo. Suplement diety ProArgi-9+ pokonał aż 35 produktów podczas prezentacji kategorii Nowy Produkt w dniu otwarcia targów.

Jesteśmy na CAMexpo po raz pierwszy i możemy powiedzieć, że był to niesamowity pokaz - stwierdziła dystrybutorka Synergy Lorraine Knight po otrzymaniu nagrody. Zdobycie tej nagrody jest dla nas wielkim osiągnięciem i daje naszemu produktowi uznanie, na które w naszym przekonaniu zupełnie zasługuje. Jest to wielkie wsparcie w naszej drodze naprzód i napełnia nas ogromną radością.

Lorraine Knight i Peter Tarbitten zorganizowali stoisko ProArgi 9 Plus z pomocą innych dystrybutorów: Tamary McKenzie, Marka Westona oraz ich sponsorów Paula i Kate Flint. Promowali produkt zachęcając gości do wypróbowania suplementu i powrotu do stoiska za 45-60 minut by zdać relację z efektów jego działania. Zdecydowana większość osób, które spróbowały ProArgi-9+ okazała się bardzo zadowolona i z całkowitym przekonaniem zagłosowała na produkt jako Najlepszy Nowy Produkt targów. Przed zakończeniem imprezy grupa dystrybutorów Synergy dysponowała już całą lista nowych konsumentów i dystrybutorów.

Otrzymanie tej nagrody stanowi potwierdzenie, że ProArgi-9+ jest produktem, jakiego ludzie pragną i potrzebują - powiedział Paul Flint. Ludzi, którzy nigdy nie słyszeli o ProArgi-9+, natychmiast intrygują korzyści dla zdrowia jakie przynosi ten produkt, a kiedy zaczynają go stosować szybko zauważają rezultaty. Specjaliści w dziedzinie zdrowia, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, dobrze znają CAMexpo, więc nagroda ta będzie ważnym elementem podczas prezentowania ProArgi-9+ lekarzom i terapeutom w przyszłości.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że tysiące szanowanych ekspertów w dziedzinie opieki zdrowotnej mogło odkryć moc ProArgi 9 Plus dzięki londyńskim targom, w których udział wzięło ponad 15 tysięcy osób! Wielkie podziękowania należą się brytyjskim dystrybutorom, bez których nie byłoby to możliwe. Aby dowiedzieć się więcej o nagrodach CAMexpo, kliknij tutaj.

4 komentarze:

 1. Jedyny suplement na świecie mający tyle wartościowych wyróżnień!

  OdpowiedzUsuń
 2. Absolutnie zasłużona nagroda. ProArgi 9 Plus jest super!
  Gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło widzieć, że ProArgi zdobyło kolejną nagrodę. To naprawdę innowacyjny suplement, w dodatku stale ulepszany i badany.

  OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.