Top Ad unit 728 × 90

Zima z Synergy 2015

W dniach 11-13 grudnia 2015 roku w ośrodku Centrum Molo w Smardzewicach k. Tomaszowa Mazowieckiego, w otulinie lasu sosnowego, nad brzegami Jeziora Sulejowskiego, odbędzie się kolejne spotkanie z Gwiazdami Synergy. To cykliczne spoktanie integracyjne dedykowane jest osobom, które zdobyły pierwszą rangę w hierarchi firmy. 

Celem wyjazdu jest wspólna zabawa oraz integracja połączona ze szkoleniem biznesowym. Na wydarzeniu tym poznasz ludzi związanych z firmą, którzy na codzień jak Ty dzielą się produktami i szansą Synergy z innymi!

Jak zakwalifikować się na wyjazd?

Zostań Gwiazdą w okresie maj – listopad 2015r.

Jeśli jesteś już Gwiazdą lub posiadasz wyższą rangę możesz również wziąć udział w kolejnym wyjeździe. Awansuj rangę wyżej w okresie maj - listopad 2015r. a Synergy dofinansuje również Twój udział w kolejnym spotkaniu!

 
Warunki kwalifikacji:
  • Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Gwiazd muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji.
  • Zaproszenie na Wyjazd dla Gwiazd dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora. Dopuszczalne jest zaproszenie współmałżonka (opłata w tym przypadku wynosić będzie 300 zł ze strony dystrybutora).
  • Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie będzie decydować kolejność wpłat. Wkrótce podany zostanie nr konta bankowego na który należy uiszczać opłaty.
  • Opłata zakwalifikowanego uczestnika wynosi 150zł.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.