Top Ad unit 728 × 90

Synergy najzdrowszą firmą po raz ósmy!

Organizacja Interactive Health co rok poddaje ocenie zdrowie fizyczne pracowników 2000 firm w USA. Pracownicy Synergy WorldWide wraz z pracownikami Nature’s Sunshine znaleźli się w tym gronie już po raz ósmy z rzędu!

Interactive Health nominowało Synergy i NSP do grona Najzdrowszych Firm w Ameryce w roku 2014. Tytułem tym nagrodzonych zostało mniej niż 8% spośród badanych przedsiębiorstw i tylko jedna firma w całej tej grupie (oprócz Synergy/NSP) uzyskała go po raz ósmy z rzędu.

Jako firma z branży wellness, szczególnie ceniąca sobie zdrowie swoich konsumentów, Synergy WorldWide działa zgodnie z zasadami, które głosi. Rodzina korporacyjna Synergy składa się z osób, które regularnie badają i poprawiają stan swojego zdrowia. Niedawno zespół Synergy podjął wysiłek, aby kontrolować swoją wagę w oparciu o system SLMsmart i odniósł w tym przedsięwzięciu spory sukces.
Każdego roku pracownicy angażują się w szereg programów firmowych, które mają na celu promowanie wśród nich aktywnego stylu życia i świadomego wyboru sposobu odżywiania. Ponadto, produkty Synergy stanowią integralny element codziennej diety pracowników i są uznawane za fundament optymalnego zdrowia.

Zdrowi pracownicy stanowią silną, produktywną siłę roboczą. Synergy WorldWide stawia sobie za cel, by być w tej dziedzinie przykładem zdrowia i również tutaj zostawić po sobie ślad.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.