Top Ad unit 728 × 90

70-letni mistrz biegania zaufał produktom Synergy

70-letni John McDermott to dystrybutor Synergy mieszkający w Irlandii. Jest obecnie kilkukrotnym rekordzistą Irlandii i Wielkiej Brytanii w w wielu turniejach biegowych: na bieżni, w terenie, w sprincie na dystansie 200 metrów, bieg przez płotki na dystansie 300 m, a nawet w dziesięcioboju. Istotne jest, że rekordy te zostały ustanowione w ciągu ostatnich kilku lat! 

W ubiegłym roku John dodał również medale z turniejów międzynarodowych do rosnącej listy swych osiągnięć, do której należy m. in. złoto na dystansie 300 m przez płotki, srebrny medal na dystansie 400 m w tej samej konkurencji oraz brązowy medal w dziesięcioboju uzyskane na Halowych Mistrzostwach Świata w Budapeszcie.W biegach rywalizuje z innymi weteranami lekkiej atletyki w kategorii wiekowej 70-74 i w swojej grupie należy do grona najlepszych biegaczy świata. Ze wszystkich dostępnych na rynku produktów, które mógłby stosować w celu poprawy wytrzymałości, John szczególnie polubił i regularnie stosuje Zestaw V3 w którego skład wchodzą ProArgi-9+, Mistify i PhytoLife.

Dla weteranów zdrowie i dobra kondycja to kwestia znacznie poważniejsza niż dla młodszych sportowców. Szczęście i geny stanowią oczywiście ważny czynnik pozwalający zachować formę i uchronić się od kontuzji, dlatego doceniam to, że posiadam takie szczęście i mogę robić to co robię
- powiedział.

Jednakże oprócz szczęścia potrzeba niezwykłej pasji dla sportu i wielu godzin treningu, aby utrzymać formę sportową Johna na tak elitarnym poziomie. Dlatego John zaufał Systemowi V3 Synergy, aby zmaksymalizować korzyści z treningów.

Jestem całkowicie przekonany, że produkty V3 firmy Synergy znacząco wpływają na jakość mojego odżywiania, poziom wyników sportowych oraz ogólnie pojęty stan zdrowia. Moja dieta i porządek ćwiczeń pomagają mi wygrywać z rywalami, którzy jeszcze kilka lat temu byli ode mnie szybsi - twierdzi John.

W tym roku John McDermott jest gotowy do Mistrzostw Świata Weteranów w Lyonie, gdzie będzie uczestniczył w dziesięcioboju, biegu przez płotki na dystansie 300 m oraz w sprincie na dystansie 400 m.

1 komentarz:

  1. Produkty z grupy V3 najlepiej sprawdxzają się właśnie u osób w średnim i podeszłym wieku, podejmujących jakąkolwiek formę aktywności ruchowej/fizycznej. Dodają wigoru, chęci, zmniejszają zmęczenie i wpływają na wyniki badań. Potwierdza to KAŻDY, kto spróbował suplementacji ProArgi, Mistify i Phytolife.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.