Top Ad unit 728 × 90

II Rocznica Synergy WorldWide Polska

Żyj Pełnią Życia! - to wydarzenie, które obfitować będzie w inspirujące wystąpienia liderów Synergy, wyjątkowe promocje jedynie dla uczestników eventu oraz wykłady szkoleniowe wygłaszane przez najwyższej światowej klasy lekarzy i specjalistów. Zapraszamy do Warszawy na II Rocznicę Synergy WorldWide Polska!

Gościem specjalnym będzie Dr Christophe Sivanzire, który poprowadzi wykład o roli l-argininy i tlenku azotu w naszym organizmie. Kwestie zdrowia i właściwego odżywiania poruszy podczas swojego wykładu psychodietetyk dr Jolanta Nalewaj-Nowak.
W gronie zaproszonych mówców znajdą się takie osoby jak liderzy z Finlandii Kati i Eric Gammals oraz liderka z Niemiec - Susanne Kupske. Przekażą zgromadzonym swoją wiedzą i podzielą się doświadczeniem w budowaniu międzynarodowego biznesu Synergy.

Niedzielne szkolenie poprowadzi jeden z czołowych polskich szkoleniowców, specjalista ds. budowania wizerunku i autor książki „Biblia skuteczności” - Piotr Tymochowicz. „Praktyka komunikacji i charyzmy”, to temat 4-godzinnego warsztatu, który odbędzie się drugiego dnia konferencji.

Na imprezie rocznicowej nie zabraknie oczywiście tortu i fantastycznej oprawy artystycznej. Sobotni spektakl otworzy polska artystka Agnes Violin, a zakończy zespół „The Voices”. Sobotnia zabawa zaplanowana jest do północy!

Data: 30-31 maja 2015
Miejsce: SoundGarden Hotel
ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa

Bilety: cena — 35 Euro (ok. 150zł – od 1 kwietnia do 25 maja 2015)
Bilet ważny na dwa dni, a w jego cenę wliczone są 2 posiłki, parking
Ostatnie dnie maja to weekend wypełniony zdobywaniem wiedzy, inspiracją, zabawą i świętowaniem w ramach podziękowania dla dystrybutorów za ich wytrwałą pracę i poświęcenie przez ostatnie dwa lata! Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.