Top Ad unit 728 × 90

Kolagen stanowi 30% wszystkich białek ludzkich

Kolagen jest najczęściej występującym białkiem w ludzkim organizmie. Jest spoiwem łączącym inne tkanki i głównym budulcem kości, skóry, mięśni, ścięgien i chrząstek.

Znamy wiele różnych źródeł kolagenu. Możemy dostarczyć go wraz z pożywieniem, w formie suplementów albo wytwarzać naturalnie. Jednak wraz z wiekiem zdolność organizmu do produkcji kolagenu maleje, a do tego inne czynniki zmniejszają jego naturalną produkcję w organizmie. Są to np. palenie tytoniu, nadmierne spożycie alkoholu czy nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne.

Kolagen stanowi 30% wszystkich białek ludzkich


Gdzie znajduje się kolagen? Przede wszystkim w rybach i mięsie, które zawierają tkankę łączną, czyli właśnie kolagen. Można również suplementować. Suplementacja kolagenu staje się coraz popularniejsza, ponieważ stanowi dobre źródło tego kluczowego białka.

Dzięki niej widać wyraźne korzyści, takie jak wzmocnienie:

  • włosów,
  • skóry,
  • paznokci,
  • mięśni,
  • kości,
  • chrząstek,


...a wszystko to jest kluczem do zdrowego stylu życia!

Kolagen jest najobficiej występującym białkiem w naszym organizmie i odgrywa kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu stawów, skóry, mięśni i kości. Dlatego ważne jest, abyśmy dostarczali odpowiednie ilości tego białka.

Collagen+ w niższej cenie!

Przypominamy o akcji #CollagenApril, którą kierujemy do wszystkich zainteresowanych zakupem kolagenu od Synergy w niższej cenie. Akcja trwa do końca kwietnia i dotyczy stałych jak i nowych klientów. Promocja dotyczy jednego opakowania. Rabat zostanie naliczony w podsumowaniu zamówienia.

Dla kogo Collagen Plus?

Nasz kolagen polecamy osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Jeśli zależy Ci na dobrej kondycji stawów, mięśni i kości - Collagen+ przypadnie Ci do gustu.

Aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki, polecamy dodatkowo FL-3X żel od Synergy z glukozaminą, chondroityną i MSM
.


Kup Collagen+ bezpośrednio od producenta

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.