Top Ad unit 728 × 90

Collagen+ produktem miesiąca

W miesiącu kwietniu wyróżniamy jeden z naszych ulubionych produktów - Collagen+. Suplement z dodatkiem witaminy C, kwasu hialuronowego i cynku. Collagen+ korzystnie wpływa na nasz organizm, szczególnie kiedy chcemy zadbać o sprawność fizyczną. Kup pojedyncze sztuki kolagenu od Synergy z rabatem 10%!


Collagen Plus wspiera produkcję kolagenu w całym organizmie. Pobudza prawidłową syntezę białek, a także wzmacnia tkanki, w tym włosy, skórę, paznokcie, mięśnie, kości i chrząstki.

O co chodzi z kolagenem i dlaczego jest tak ważny?

Kolagen jest najczęściej występującym białkiem w organizmie ludzkim. Jest spoiwem łączącym inne tkanki i głównym budulcem kości, skóry, mięśni, ścięgien i chrząstek. Istnieje wiele różnych źródeł kolagenu, możemy dostarczyć go wraz z pożywieniem, w formie suplementów albo wytwarzać go naturalnie. Jednak wraz z wiekiem zdolność organizmu do produkcji kolagenu spada, a do tego inne czynniki zmniejszają jego naturalną produkcję w organizmie, np. palenie tytoniu, nadmierne spożycie alkoholu czy nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne.

Jeśli jesteś nowym klientem, kliknij tutaj, aby kupić Collagen+ w najniższej cenie!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.