Top Ad unit 728 × 90

Jak dbać o mikrobiom?

Jeśli chcesz cieszyć się dobrym samopoczuciem, a Twoim celem jest zdrowie - koniecznie zacznij od jelit. Nic nie ułatwia tego zadania tak, jak program Purify. Jest to 21-dniowa kuracja mająca na celu poprawę zdrowia jelit, złożona z pięciu ukierunkowanych suplementów promujących zdrową równowagę Twojego mikrobiomu.

Co składa się na mikrobiom?

Czy wiesz, że każdy człowiek składa się z bilionów komórek... ale tylko niewielka ich część zawiera ludzkie DNA? Reszta tych komórek należy do złożonego ekosystemu mikroskopijnych organizmów - bakterii, grzybów i mikroflory - które tworzą Twój mikrobiom.

Pobierz infografikę przedstawiającą mikrobiom


Biorąc pod uwagę tak dużą powierzchnię ludzkiego ciała, nietrudno uwierzyć, że mikrobiom w znacznym stopniu wpływa na nasze samopoczucie w każdej chwili. Każdego dnia pojawiają się nowe dowody naukowe wskazujące, że mikrobiom, który działa głównie w jelitach, wpływa na niemal każdy aspekt zdrowia. 

 
Zdrowie Twojego mikrobiomu wpływa na funkcjonowanie:

  • mózgu,
  • wagę,
  • nastrój,
  • układ odpornościowy,
  • przewód pokarmowy.


Trzy czwarte mikrobiomu żyje w jelitach, dlatego produkty Synergy są ukierunkowane dokładnie na mikrobiom jelitowy. Synergy holistycznie promuje optymalne zdrowie i funkcje metaboliczne na poziomie fundamentalnym, wspierając zdrowy, zrównoważony mikrobiom poprzez dedykowany program Purify. 

Program ten obejmuje pięć produktów starannie opracowanych w celu optymalizacji równowagi mikrobiomu:

Biome Shake - Wegański szejk opracowany specjalnie dla mikrobiomu, oferująca duże ilości białka roślinnego oraz niezbędne witaminy i minerały.

Biome DT - innowacyjna mieszanka do picia zawiera łuskę psyllium, brokuły, inulinę, glutaminę i cynk, które wspomagają i oczyszczają organizm z błonnika, jednocześnie równoważąc pH w jelitach.

Body Prime - oferuje silną, zamkniętą w kapsułkach mieszankę magnezu, pektyny jabłkowej i proszku śliwkowego.

Biome Actives - łączy prebiotyki i probiotyki w unikalnej, zamkniętej formule, która zawiera inulinę i Bacillus coagulans, odporny gatunek pożytecznych bakterii.

ProArgi-9+ - zastrzeżona, sproszkowana formuła opracowana w celu zwiększenia ogólnej wydajności, zawierająca l-argininę, l-kitrulinę i pięć niezbędnych witamin.


Kup Zestaw Purify

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.