Top Ad unit 728 × 90

Ulepsz swój trening z FL-3X i ProArgi-9+

Dążenie się do osiągnięcia własnych celów może czasami prowadzić do niepożądanych efektów. Jednak przestrzeganie zasad bezpiecznego treningu, w tym sesji rozgrzewki i schładzania, może pomóc wesprzeć organizm i doprowadzić do poprawy ogólnego stanu zdrowia.

Jak więc zachować bezpieczeństwo podczas ćwiczeń? Zanim rozpoczniesz realizację swoich celów treningowych, skup się na odpowiedni przygotowaniu organizmu. Przede wszystkim zadbaj o stawy, co pozwoli zapewnić bezpieczny i efektywny trening.

Rozgrzewka

Przed przystąpieniem do treningu wykonaj 5-10 minutową rozgrzewkę, skupiającą się na obszarach, które będą wykorzystywane podczas ćwiczeń w danym dniu. Taka rozgrzewka może obejmować lekkie rozciąganie, ruchy cardio o niskiej intensywności, a nawet lekkie podnoszenie ciężarów w ramach ruchu. Te opcje pomogą Ci przygotować ciało do pracy.

Schładzanie

Po wykonanym treningu należy poświęcić trochę czasu na uspokojenie i ochłodzenie mięśni, płuc, serca, a nawet umysłu. Pomoże to Twojemu sercu dostosować się i powrócić do rytmu spoczynkowego, dzięki czemu nie będziesz mieć zawrotów głowy. Możesz zacząć od spowolnienia ćwiczeń i zmniejszenia ich intensywności, a następnie przejść do statycznego rozciągania i ponownego nawodnienia organizmu. Czas ochłodzenia trwający około 5 do 10 minut powinien być wystarczający, aby zapewnić powyższe korzyści.

Wzmocnienie dzięki FL-3X

Dzięki zawartości glukozaminy HCL, siarczanu chondroityny i przeciwutleniających ekstraktów roślinnych, żel FL-3X jest inteligentnym uzupełnieniem aktywnego stylu życia. Jego unikalne składniki wspierają sposób, w jaki się poruszasz, dzięki formule, która wspomaga mobilność, elastyczność i podstawowe składniki produkcji tkanki stawowej.

Uzupełnienie dzięki ProArgi-9+

Suplement może być stosowany doraźnie przed treningiem. Jedna saszetka przyjęta 30-40 minut wcześniej, sprawi, że trening będzie łatwiejszy i przyjemniejszy. Dodatkowo, jak potwierdziły przeprowadzone badania naukowe, arginina zawarta w ProArgi 9 Plus przyczynia się do przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej w trakcie wysiłku fizycznego. Po serii ćwiczeń szybciej przestaniesz odczuwać zmęczenie, co jest zasługą lepszego przepływu krwi i szybszego wydalania produktów przemiany materii.

FL-3X i ProArgi 9 Plus

Informacje o produktach:
sclub.pl/fl-3x
sclub.pl/proargi9


Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.