Top Ad unit 728 × 90

Mamy już trzy produkty na Liście Kolońskiej!

Po dokładnej analizie przeprowadzonej przez niezależną firmę, nowy i ulepszony żel FL-3X firmy Synergy właśnie został oficjalnie opublikowany na liście Cologne List® (liście Kolońskiej) razem z naszymi wiodącymi produktami ProArgi-9+ i e9.

Sportowcy na całym świecie korzystają z Cologne List® by określić, czy suplement jest dopuszczalny do spożycia podczas profesjonalnych zawodów. Pozwala to łatwo zlokalizować i wykorzystać najlepsze dostępne produkty, potencjalnie poprawiające ogólny stan zdrowia i wydajność sportsmenów. Dzięki unikalnym formułom produktów Synergy zaakceptowanym teraz również przez tę niezawodną i niezależną organizację, wspieranie naszego aktywnego stylu życia jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Wystarczy przejrzeć ulotkę aby dowiedzieć się więcej. Można też odwiedzić stronę internetową Cologne List® by szybko i wygodnie uzyskać dostęp do informacji o produktach Synergy i wyników badań laboratoryjnych.

Kilka słów o  Cologne List®
Cologne List® została stworzona przez Olimpijskie Centrum Treningowe w Nadrenii jako pierwsza światowa platforma profilaktyki dopingowej dla suplementów diety. Do dziś pozostaje największą platformą prewencji antydopingowej. Wszystkie produkty zatwierdzone przez Cologne List pomyślnie przeszły kontrolę etykiet i analizę laboratoryjną firm trzecich. Uznana w całej Europie, Cologne List® zapewnia sportowcom i producentom certyfikowaną listę produktów, które zostały przetestowane pod kątem substancji dopingujących, takich jak sterydy anaboliczne i stymulanty, przez jedno z wiodących laboratoriów zajmujących się analizą suplementów diety.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.