Top Ad unit 728 × 90

ProArgi 9 Plus w PDR 2019!

Physicians’ Desk Reference to corocznie, regularnie aktualizowane zestawienie medykamentów, sporządzane na podstawie informacji dostarczanych przez producentów leków i suplementów diety. Jest nam miło poinformować, iż ProArgi 9 Plus znalazł się również w tegorocznym wydaniu tej prestiżowej publikacji!

PDR pomyślany został jako vademecum zawierające wszelkie niezbędne do wypisywania recept informacje. Kierowany jest zasadniczo do lekarzy i wykwalifikowanego personelu medycznego. Dostępny jest również w bibliotekach i księgarniach, dzięki czemu każdy może z niego skorzystać. Pierwsza edycja lekospisu wydana została w 1947 roku.

Przyzwyczailiśmy się już do obecności bestsellerowego produktu Synergy w katalogu Phisicians’ Desk Reference. Również i w 73. wydaniu przewodnika na rok 2019 nie zabrakło w nim ProArgi 9 Plus. Stanowi to dowód zaufania środowiska medycznego w Stanach Zjednoczonych do tego suplementu i jest potwierdzeniem jego światowej jakości. 

Dzięki obecności w PDR 2019, informacje o produkcie docierają do szerokiego kręgu odbiorców, szczególnie za pośrednictwem branży medycznej. Lekospis dostępny jest w każdej bibliotece i księgarni naukowej w USA.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.