Top Ad unit 728 × 90

Zestaw Purify - najczęściej zadawane pytania cz. 1

W związku z licznymi zapytaniami klientów i osób zainteresowanych, publikujemy cz.1 najczęściej zadawanych pytań dotyczących Zestawu Purify.  Jesteśmy przekonani, że poniższe odpowiedzi będą pomocne w podjęciu decyzji o przystąpieniu do Programu Purify i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Na czym polega program oczyszczający i czym jest Zestaw Purify MicroBiome?

Purify to pierwszy krok w celu osiągnięcia Elitarnego Zdrowia. Zadaniem Programu Purify jest oczyszczenie jelit, co korzystnie przekłada się na kondycję mikrobiomu. Zestaw Purify został stworzony właśnie z myślą o mikrobiomie, aby przywrócić jego równowagę poprzez eliminację szkodliwych mikroorganizmów i jednocześnie odżywić te pożyteczne. Jest to tygodniowy program polegający na stosowaniu specjalnie opracowanych produktów, przestrzeganiu planu posiłków oraz wykonywaniu ćwiczeń fizycznych przez 30 minut dziennie.

Kompletny Zestaw Purify składa się z pięciu produktów: 

Co należy zrobić, aby przygotować się do rozpoczęcia programu Purify MicroBiome?

Przygotowanie nie jest koniecznie. Z założenia sam program jest wstępem do osiągnięcia Elitarnego Zdrowia. Tuż po otrzymaniu niezbędnych suplementów należy zapoznać się z programem i zrozumieć go. Następnie zaplanować czas na ćwiczenia oraz zakupy pod kątem planu żywieniowego sugerowanego w przewodniku. Szczególnie ambitni mogą przygotować się do Programu Purify minimalizując udział żywności przetworzonej w swojej diecie, ograniczając ilość spożywanych węglowodanów na korzyść chudych produktów białkowych oraz wprowadzając nawyk wykonywania dziennie co najmniej 5000 kroków.

Jakich wyników można się spodziewać, jeśli będę przestrzegać programu Purify?

Przestrzeganie wszystkich elementów programu skutkuje poprawą ogólnego samopoczucia, jasności myślenia, wyższym poziomem energii, a także pewną utratą wagi. Kluczowe cele programu to poprawa stanu zdrowia jelit oraz szybka i radykalna naprawa mikrobiomu. Należy pamiętać, iż każdy z nas jest inny, przez co zaobserwować może inne, korzystne dla siebie efekty.

Czy program Purify służy utracie wagi?

Nie, ale utrata wagi stanowi dodatkową wynikającą z niego korzyść. Jest to przede wszystkim program oczyszczający, którego celem jest odtrucie, oczyszczenie i zrównoważenie mikrobiomu jelit.

Czy Zestaw Purify wywołuje jakiekolwiek skutki uboczne?

W ciągu pierwszych kilku dni stosowania, zaobserwować można pewną normalizację, co wynika z ilości błonnika, jaką zawierają produkty wchodzące w skład całego systemu. W efekcie tego niektóre osoby mogą zaobserwować wzmożoną aktywność jelit, wzdęcia i gazy, ale jest to zjawisko normalne i w miarę realizacji programu będzie zanikać. Nasilenie się gazów jest przykładowo oznaką tego, że program działa, a bakterie przetwarzające żywność mają się dobrze. W pierwszych kilku dniach Tygodniowego Programu Purify mogą także wystąpić takie skutki uboczne jak ból głowy i uczucie zmęczenia. Występowanie tych początkowych efektów może być zależne od diety stosowanej zazwyczaj przez użytkownika oraz kondycji jego zdrowia. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z potencjalnymi efektami ubocznymi zaleca się konsultację z lekarzem.

Jakie środki kontroli jakości stosowane są wobec składników produktów oraz gotowych produktów wchodzących w skład Zestawu Purify?

Są to identyczne działania, jak te dotyczące wszystkich produktów Synergy. Każda partia dostarczanych surowców oraz gotowych produktów poddawana jest od początku do końca rygorystycznym testom. Firma Synergy posiada wszystkie certyfikaty, niezbędne do produkcji suplementów diety. Synergy gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo swoich produktów.

Czy podczas realizacji tygodniowego systemu Purify można stosować inne produkty Synergy?

Odpowiedź na to pytanie zależy od tego jakie produkty Synergy oraz jakie ich ilości są stosowane. Zestaw Purify oraz towarzyszące mu zalecenia dietetyczne uwzględniają wszystkie podstawowe składniki odżywcze w odpowiednich ilościach, jakich potrzebujemy na co dzień by odnieść upragniony sukces w programie oczyszczającym.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.