Top Ad unit 728 × 90

Trulūm - odkryj swój prawdziwy blask

Trulūm to istota prawdziwej luminancji - promienna, zdrowo wyglądająca cera. 

Zdrowa skóra twarzy nie jest pozbawiona naturalnego blasku. Niestety na przestrzeni lat utrzymanie młodego wyglądu może stanowić nie małe wyzwanie. Upływ czasu, w połączeniu ze stałą ekspozycją na toksyny, promieniowanie UV i inne negatywne czynniki środowiskowe, może pogarszać stan skóry twarzy, pozbawiając jej elastyczności i naturalnego blasku.

Wykorzystując technologię Intrinsic Youth - potrójny system pielęgnacji skóry ma za zadanie oczyścić, wzmocnić i ochraniać skórę tak, aby wydobyć z niej naturalny blask.

Szczegóły już wkrótce!

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawa sprawa z tymi kosmetykami. Słyszałam, że świetnie się sprzedają w Azji, zwłaszcza w Japonii i Korei Południowej. Ciekawe, jak będzie w Europie. Wysoka jakość zawsze się obroni, więc jeśli takie będzie Trulum, sukces jest gwarantowany :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super sprawa, marka sprawdzona w Stanach. Mam znajomą w NY, która używa Trulum (głownie serum i toniki) od roku i jest super zadowolona. Tylko jak na polską kieszeń trochę drogo, zwłaszcza na sztuki poza zestawem. Ale może trochę stanieją?

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.