Top Ad unit 728 × 90

Zestaw Miesiąca - Lipiec

Początek wakacji w Synergy Club należał do PhytoLife! Niekwestionowanym liderem lipca został zestaw 4 butelek chlorofilu w plynie od Synergy.
Wakacje to czas urlopów i towarzyszących im wysokich temperatur. Podczas ciepłych letnich dni gwałtownie wzrasta zapotrzebowanie organizmu na płyny, w szczególności u osób prowadzących aktywny tryb życia. Warto więc zwrócić uwagę, po co sięgamy, chcąc ugasić pragnienie.

Orzeźwiający napój powinien nie tylko zapewnić optymalne nawodnienie, ale przede wszystkim dostarczyć niezbędnych składników. Nadmierna potliwość skutkuje utratą cennych minerałów. Dlatego niedobór płynów należy uzupełnić dobrą wodą mineralną. Efekt oczyszczający i odświeżający zapewni dodatek chlorofilu PhytoLife. Otrzymamy w ten sposób napój o orzeźwiającym, miętowym smaku.

PhytoLife w domu
Wlej do dzbanka cztery łyżki stołowe PhytoLife na litr wody mineralnej niegazowanej. Pij w ciągu dnia między posiłkami.

PhytoLife w terenie
Wystarczy dolać łyżkę stołową PhytoLife do standardowej, półlitrowej butelki z wodą mineralną.

Polecane produkty z chlorofilem:

 • Essential Greens - suplement diety w formie wygodnego żelu, zawierający chlorofilinę i wiele wyciągów roślinnych.
 • Biome DT - produkt sproszkowany z serii oczyszczającej MicroBiome. Zawiera dużą dawkę chlorofiliny i ekstraktów z warzyw. Dostępny w zestawie Purify Kit lub oddzielnie.

3 komentarze:

 1. Witam. Nie kupujcie Phytolife w sklepikach internetowych i na aukcjach! Znajoma się właśnie nacięła. Kupiła w sklepie "cośtam-abc24" butelkę, która miała uszkodzoną zakrętkę i folię zabezpieczającą. Sprzedawca twierdzi, że to nie jego wina i nie chce przyjąć zwrotu!!! Wywaliła kasę w błoto, zamiast kupić normalnie u dystrybutora...

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie sklepiki internetowe i sprzedający na aukcjach czy z ogłoszeń robią to nielegalnie - wbrew zasadom Synergy. Firma wyraźnie zakazuje takiego pokątnego handlu nie tylko Phytolife ale i wszystkimi innymi suplementami swojej produkcji. Dlaczego? Bo dba o maksymalnie wysoką jakość tego, co otrzyma Klient. A pokątni handlarze przechowują i przesyłają produkty w niewłaściwych warunkach i w niewłaściwy sposób. Zdarza się też, że sprzedają produkt przeterminowany albo o bardzo krótkim terminie przydatności. Nie kupujcie w takich miejscach!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobry chlorofil. Pijemy w rodzinie od przeszło roku. Cenowo jest też ok, zwłaszcza w zestawie 4 lub 9 sztuk.

  OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.