Top Ad unit 728 × 90

FL-3X już wkrótce!

Bóle stawów są bardzo dokuczliwą dolegliwością. Niezależnie od wieku i wykonywanych czynności, potrafią skutecznie zniechęcić do aktywności fizycznej. A to z kolei prowadzi do otyłości i stopniowego zaniku mięśni. Najczęstszą przyczyną bólu jest postępujące zużycie chrząstki stawowej. Jedyną metodą zapobiegania temu jest dostarczenie organizmowi substancji spowalniających ten proces lub nawet regenerujących chrząstkę stawową. W chwili obecnej nauce znanych jest kilka tego typu substancji. Przede wszystkim glukozamina, chondroityna i MSM. Substancje te powinny być naturalne i dostarczane w postaci łatwo przyswajalnej.

Niebawem w ofercie Synergy pojawi się innowacyjny suplement diety stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą jak najdłużej zachować sprawność fizyczną. Żel FL-X3 dostarczy wszystkich niezbędnych ku temu substancji aktywnych w biodostępnej formie. 

Więcej szczegółów już wkrótce!

2 komentarze:

  1. Znając Synergy, ten nowy suplement może być naprawdę doskonały. Na rynku jest dużo produktów z glukozaminą, jednak 90% z nich jest podłej jakości. FL-3X będzie na pewno na najwyższym poziomie. Czekam na niego z nieskrywaną niecierpliwością, zwłaszcza że ze stawami mam już trochę problemów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe, czy będą inne zestawy niż 1 lub 5 sztuk? Dla mnie 5 sztuk to za dużo a jedna sztuka w detalu jest za droga, można by wprowadzić coś pośredniego, np. 3 szstuki w dobrej cenie.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.