Top Ad unit 728 × 90

FL-3X już w ofercie!

Na rynku znajdziemy wiele suplementów diety mających wspomagać zdrowie i dobrą formę stawów. Produkty znane choćby z reklam telewizyjnych zawierają zwykle tylko jeden lub najwyżej dwa kluczowe dla zdrowia chrząstki stawowej składniki. FL-3X od Synergy wyróżnia obecność aż trzech aktywnych substancji: glukozaminy, chondroityny i siarki organicznej (MSM). Taki skład pozwala osiągnąć najlepsze z możliwych efekty działania w walce z bólem. 

Dlaczego FL-3X?

 • Zawiera składniki farmaceutycznej czystości i jakości;
 • Glukozamina pochodzi z krewetek i krabów;
 • Chondroityna pozyskiwana jest z ryb;
 • Dodatek siarki organicznej zwiększa skuteczność działania;
 • Ekstrakt z zielonej herbaty działa antyoksydacyjnie;
 • Jest w postaci łatwego w spożyciu i dobrze przyswajalnego żelu;
 • Ma przyjemny grejpfrutowy smak.

Nowy suplement diety FL-3X oferowany jest w buteleczkach, zawierających 12 porcji żelu. W jednym opakowaniu znajduje się 8 buteleczek, w sumie 96 podstawowych porcji, wystarczających nawet na trzy miesiące stosowania.

Odwiedź zakładkę FL-3X, aby dowiedzieć się więcej!
5 komentarzy:

 1. Znakomity skład. Do tego na pewno w 100% autentyczny, w przeciwieństwie do zdecydowanej większości "glukozamin" w Polsce, które są nimi tylko z nazwy albo zawierają mało wartą glukozaminę wieprzową.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny smak! Pierwszy suplement z glukozaminą, który mnie nie odrzuca a nawet można powiedzieć, że jest smaczny. Oczywiście wszystko jest kwestią gustu :) Myślę, że można fl3x spokojnie polecić każdemu, kto chce podreperować swoje stawy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nareszcie fajna glukozamina w żelu i do tego w dobrym smaku, co się zdarza baaardzo rzadko. Super skład. No i pomoże nie tylko starszym ale młodym, którzy ostrzej trenują. O stawy trzeba dbać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mało kto wie, że dobra glukozamina to nie tylko zdrowe stawy ale i piękna skóra! Długotrwała suplementacja odmładza jej wygląd. FL 3X ma bardzo ciekawy skład, spróbujemy! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Skład jest super i smak też. Myślę, że to może być hit zwłaszcza, że cena nie jest bardzo wygórowana jak na zestaw na 3 miesiące. Moja mama chorująca na zwyrodnienie stawów bierze znacznie droższy suplement i składzie nawet gorszym niż fl3x. Namówię ją, żeby spróbowała tego.

  OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.