Top Ad unit 728 × 90

Zestaw Purify - najczęściej zadawane pytania cz. 2

Czy zamiast Biome Shake, mogę stosować koktajl SLMsmart w czasie kuracji Purify?

Biome Shake to produkt idealny dla oczyszczenia organizmu. Został opracowany szczególnie w tym celu. Swą skuteczność zawdzięcza zawartości białek pochodzenia roślinnego, rozpuszczalnego błonnika pochodzącego z warzyw oraz bardzo niewielkiej ilości węglowodanów. Ponadto, Biome Shake zawiera enzymy trawienne mające korzystny wpływ na równowagę mikrobiomu i jego wydajność.

Czy trzeba przestrzegać zalecanego planu posiłków Purify MicroBiome?

Jak najbardziej. Osoby, które zadbają o to, by jak najdokładniej realizować plan, odniosą z tego największe korzyści. Ci, którzy drastycznie zmienią swoją dietę, aby dostosować ją do planu posiłków Purify mogą doświadczyć innych efektów niż osoby, które nie musiały wprowadzać aż tak istotnych zmian.

Co powinno się zrobić z resztą produktów, które zostały po ukończeniu tygodniowego programu Purify?

Należy je dalej stosować zgodnie z zaleceniami opisanymi na opakowaniach.

Jaki kolejny krok należy podjąć po ukończeniu tygodniowego programu Purify?

W dalszym ciągu należy przestrzegać planu posiłków Purify MicroBiome i ćwiczyć 30 minut dziennie. Dieta i ruch są bardzo istotne.

Jak często powinno się powtarzać tygodniowy program Purify?

Program Purify należy rozpocząć przed wprowadzeniem nowego programu zdrowotnego lub po znacznym spadku wagi. Podczas utraty wagi organizm uwalnia toksyny, więc dodatkowe oczyszczanie jest wówczas wskazane, aby te toksyny usunąć. Alternatywnie można powtarzać program Purify raz na kwartał.

Czy Zestaw Purify odpowiada wymogom diety wegetariańskiej lub wegańskiej?

Wszystkie produkty w Purify mają charakter wegański z wyjątkiem ProArgi-9+, który spełnia wymagania diety wegetariańskiej.

Czy produkty Purify są wolne od glutenu?

Składniki z jakich korzysta Synergy nie zawierają glutenu. Jednakże firma nie bada pod tym kątem produktów wchodzących w skład zestawu, aby mieć pewność, że nie nastąpiło zanieczyszczenie krzyżowe, więc możliwa jest śladowa obecność glutenu w produktach Purify. Jedynym suplementem w zestawie testowanym szczegółowo w tym celu i całkowicie wolnym od glutenu jest Biome Shake.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.