Top Ad unit 728 × 90

Synergy Kick Off 2016

23 stycznia 2016 w nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Sound Garden w Warszawie odbędzie się  wydarzenie Synergy Kick Off 2016 - Synergia Mocy! 

W tym wyjątkowym spotkaniu wezmą udział goście specjalni, którzy podzielą się z nami między innymi swoją wiedzą na temat prowadzenia biznesu Synergy. W drugiej części imprezy odbędą się wykłady zdrowotne oraz zaprezentowany zostanie długo oczekiwany produkt Body Prime.

Goście specjalni:

Hakan Cetin, 
Diamond Executive

Mieszka w Austrii, posiada dom w Hiszpanii, z powodzeniem buduje swój biznes w całej Europie, będąc mentorem dla wielu ludzi w branży. Pieniądze to nie wszystko, wartości i zasady powinny zajmować w życiu człowieka priorytetowe miejsce - przekonuje Hakan.David Johnston, 
Emerald Executive

David to biznesmen. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i jest jedną z pierwszych osób, które zauważyły potencjał Synergy i dołączyły do firmy. Wielokrotnie podkreśla fakt, że minimalna inwestycja w Synergy, może być zamieniona w wysokie dochody na życie. Nie ma żadnych ograniczeń w tym biznesie. To może być szansa zmieniająca życie. Z Synergy możesz zajść tak daleko, jak chcesz - mówi David.

Dr Christophe Sivanzire, 
chirurg, proktolog

Dr Christophe Sivanzire - jest specjalistą w dziedzinie chirurgi wisceralnej oraz proktologii. Członek wielu towarzystw medycznych w tym DGAV Deutsche Gesellschaft für Allgemein- und Viszeralchirurgie, SAGES Society of American Gastrointestinal and Endoskopic Surgery, DGVS Deutsche Gesellschaft für Verdauungs- und Softwechselkrankheit, CACP Chirurgische Arbeitsgemeinschaft für Colo-Proktologen, DGEBV Deutschen Gesellschaft für Endoskopie und Bildgebende Verfahren e.V. Jako ekspert w swojej dziedzinie wyjaśni nam mechanizmy działania układu trawiennego, przedstawi nam najnowszy produkt firmy Synergy BODY PRIME oraz opowie o jego roli w naszym organiźmie.

Szczegóły:

Data: 23 stycznia 2016
Miejsce: SoundGarden Hotel
ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa


Bilety: Przedsprzedaż — 85zł - tylko 31 grudnia.
Cena regularna — 100zł – 1 stycznia do 19 stycznia 2016)
W cenę biletu wliczony jest obiad oraz parking na terenie hotelu 

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.