Top Ad unit 728 × 90

Xavier Marin poleca produkty Synergy!

W listopadzie 2015 roku w Tempe, w stanie Arizona (USA), 51-letni dystrybutor Synergy WorldWide Xavier Marin wziął udział w swoim pierwszym od 10 lat triathlonie z cyklu IRONMAN.

Początek wyścigu pływackiego to dla wszystkich prawdziwe szaleństwo - powiedział Xavier. Tyle napięcia, ogromna energia. Ludzie przytrzymują się nawzajem. Kiedy ukończyłem pływanie nie mogłem się doczekać aż wsiądę na rower. Czułem się świetnie w jeździe na rowerze i pewnie podczas biegu.

Trzynaście godzin i 11 minut od startu Xavier triumfalnie przekroczył linię mety wyścigu IRONMAN w Arizonie, podczas którego musiał przepłynąć 3,86 km, przejechać na rowerze 180,25 km i przebiec 42,2 km. Uczestnicy wyścigu nie mogą korzystać z jakiegokolwiek wsparcia zewnętrznego, nawet ze słuchawek, co sprawia, że uczestnictwo w IRONMANie jest wyzwaniem nie tylko na poziomie fizycznym, ale także mentalnym. Najprostszym tego dowodem jest fakt, że podczas wyścigu Xavier stracił na wadze aż 2,3 kg.

Mimo zimna i padającego śniegu z deszczem, Xavier utrzymał tempo z poprzedniego wyścigu – pół-IRONMANa – który ukończył kilka miesięcy temu. Udało mu się nawet poprawić o dwie godziny swój osobisty rekord, co pokazuje, że optymalne zdrowie można osiągnąć w każdym wieku. Jako mówca, trener życia osobistego, generalny wykonawca i ojciec dwojga dzieci Xavier wie jakie działania podjąć, aby naprawdę żyć z wizją.

Rok temu postanowiłem sobie, że osiągnę najlepszą życiową formę - powiedział Xavier. W przeszłości zdarzało mi się już osiągać świetną formę, ale nie interesowałem się dietetyką. Teraz trenowałem przez cały rok w oparciu o koktajl SLMsmart, System V3 oraz e9.

Zbliżając się do pięćdziesiątki Xavier zauważył, że jest wolniejszy niż kiedykolwiek dotąd i pomyślał, że w jego życie zaczęła wkradać się starość. Kiedy zaczął stosować produkty Synergy odczuł w sobie większą wytrzymałość, energię by zmusić się do szybszego biegu oraz skuteczniejszą regenerację po treningu. Dzięki temu zdał sobie sprawę, że podczas wcześniejszych treningów zaniedbał spożycie kluczowych składników odżywczych.

Spakowanie sobie e9 i ProArgi 9 Plus było dla Xaviera jednym z priorytetów w dniu wyścigu. Korzystał z tych produktów zarówno przed startem, jak i co 3 godziny podczas 13-godzinnej ciężkiej harówki.

Organizm to coś niesamowitego - twierdzi Xavier. Wystarczy tylko o niego zadbać. To kwestia czysto mentalna, że ludzi zaczynają sobie mówić, że się starzeją. Przed wyścigiem pytano mnie: „czy na pewno dasz radę?” A ja odpowiadałem, że nie ma absolutnie innego wyjścia!

Xavier może włączyć swoje zwycięstwo w wyścigu IRONMAN do bogatego zbioru historii, którymi motywuje innych, aby podjęli działanie w tych sferach życia, w których pragną zmian.

Teraz naprawdę chcę przekazać wszystkim, że produkty Synergy są również doskonałe dla sportowców - powiedział Xavier. Przynoszą one realne korzyści zarówno zawodowym sportowcom, jak i amatorom. Jeśli jesteś sportowcem, który marzy o tym, by być na szczycie, Synergy pomoże Ci się wzmocnić, wytrzymać i zregenerować.


Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.