Top Ad unit 728 × 90

Body Prime już w lutym!

Witamy serdecznie w 2016 roku! Początek nowego roku to dla Synergy czas zapowiedzi i podejmowania nowych wyzwań. Czekają nas liczne wydarzenia, między innymi najbliższe "Kick Off - Synergia Mocy" (23 stycznia, Warszawa), na którym omówione zostaną plany firmy na ten rok. Ponadto kontynuowane spotkania organizowane przez dystrybutorów w różnych miastach Polski oraz cykl "Gold Camp" i "Weekend z Gwiazdami Synergy".


Numerem jeden wśród nowości 2016 jest Body Prime - produkt opracowany i przeanalizowany przez naukowców z Centrum Badań i Rozwoju Hughes. Nowy suplement został oficjalnie zaprezentowany jesienią 2015 na Europejskim Szczycie Synergy w Rzymie. 

Zadaniem Body Prime jest skuteczne przygotowanie organizmu do dowolnej diety. Dzięki dużej zawartości magnezu, produkt ten przyczynia się do normalizacji metabolizmu energii oraz przywraca równowagę elektrolityczną. Body Prime stanowi skuteczną recepturę, której działanie odczuwalne jest stopniowo. 

Głównymi składnikami suplementu są: naturalna pektyna jabłkowa oraz sproszkowany ekstrakt ze śliwek. Produkt zostanie wprowadzony do sprzedaży 1 lutego. Dowiedz się więcej o korzyściach i sposobie dawkowania, odwiedzając zakładkę BODY PRIME.


Kolejna nowość kierowana jest do obecnych jak i nowych partnerów Synergy. Począwszy od 1 stycznia 2016 wszyscy dystrybutorzy w Polsce i Czechach mogą korzystać z promocji Go Elite Promocja ta wiąże się ze znanym już programem Elite Honors i polega na budowaniu biznesu poprzez aktywność dystrybutorską i konsumencką. Szczegóły przedstawione zostaną wkrótce.


Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.