Top Ad unit 728 × 90

Mega Moc Synergy - jesień 2015


Nie przegap największego wydarzenia Synergy Polska tej jesieni. Niesamowity weekend dedykowany specjalnie dla polskich dystrybutorów podczas którego zaprezentowane zostaną nowe produkty oraz najlepsza szansa zarobkowa na polskim rynku marketingu sieciowego.


Goście specjalni:
 
Profesor Iwona Wawer – prezes Krajowej Rady Suplementów i Odżywek
Kierownik Zakładu Chemii Fizycznej na Wydziale Farmaceutycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Założycielka Krajowej Rady Suplementów i Odżywek (2004 r), obecnie Prezes jej Zarządu. Autorka wielu publikacji naukowych w tym książki Suplementy diety dla ciebie. Jak nie stać się pacjentem. Entuzjastka super owoców w tym polskiej aronii oraz brazylijskiej jagody Acai. 
Mads Oestvang, Presidential Executive
Jeden z największych europejskich liderów Synergy! Pochodzący z Norwegii, Mads Oestvang podzieli się z Wami cennymi wskazówkami biznesowymi oraz pomysłami, które pomogą Wam w osiągnięciu sukcesu w najbliższej przyszłości. To już jego trzecia wizyta w Polsce. Po każdej poprzedniej, obroty oraz liczba nowych osób, które przyłączyły się do struktur Synergy w Polsce znacznie się zwiększały.

Bart Woodcook, Emerald Executive
Bart w swojej działaności skoncentrował się głównie na budowaniu organizacji na rynkach europejskich, przyczyniając się do ich dynamicznego rozwoju. To dzięki jego zaangażowaniu, kosekwencji i ciężkiej pracy Synergy może szczycić się obecnością na naszym kontynencie.
  
Szczegóły wydarzenia:

Data: 10-11 października 2015
Miejsce: SoundGarden hotel
ul. Żwirki i Wigury 18, WarszawaBilety
150 zł szt. – dostępne od 21 września do 5 października 2015. Bilet ważny na dwa dni, a w jego cenę wliczone są 2 posiłki i parking.


Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.