Top Ad unit 728 × 90

IAM Cycling w Tour de France

W tegorocznej edycji Tour de France weźmie udział ponad 200 uczestników. Choć nagrody dla zwycięzców warte są ogółem ponad 2 miliony euro, prawdziwym trofeum jest samo sprostanie jednemu z najcięższych wyzwań sportowych dzisiejszych czasów.

Obecnie na tej drodze do zwycięstwa znajduje się drużyna IAM Cycling - sponsorowana przez Synergy, która zamyka właśnie wielomiesięczny intensywny kurs treningowy przygotowujący do pierwszego etapu rozpoczynającego się 4 lipca w Utrechcie, w Holandii. IAM Cycling już po raz drugi bierze udział w Tour de France. Sportowcy z tej drużyny korzystają z produktów Synergy, aby osiągnąć optimum swoich możliwości podczas treningów i wyścigów.
Aby ścigać się z najlepszymi, potrzebujemy równowagi w naszym organizmie. Oprócz zdrowej diety i wyczerpującego treningu, to Synergy pomaga mi osiągać moje cele. - Heinrich Haussler, zawodowy kolarz, IAM Cycling

Drużyna IAM Cycling dołączyła do profesjonalnych rankingów w styczniu 2013 r. i składa się z 30 pełnych pasji kolarzy pochodzących z całej Europy. Kolarze ci uczestniczyli już tego lata w dziesiątkach rajdów mierząc się nieraz z poważnymi kontuzjami, ale też odnosząc radosne zwycięstwa. Niektórzy z nich pobili rekordy uznawane przez cały kolarski świat. 

Aby dowiedzieć się więcej o Zespole IAM Cycling i jego kolarzach, kliknij tutaj.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.