Top Ad unit 728 × 90

Suplementy dobre na lato!

Lato zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy uważają, że w okresie tym suplementacja jest zbędna z powodu większej dostępności świeżych owoców i warzyw. Należy mieć na uwadze, iż każdy organizm jest inny, żyjemy w różnych środowiskach, mamy różnego rodzaju niedobory. W ostatnich latach rynek suplementów diety gwałtownie się rozwinął. Mamy dostęp do nowych, kompleksowych rozwiązań w dziedzinie zdrowia. Dotyczy to nie tylko minerałów i witamin, ale też preparatów na bazie roślin, owoców etc. Wiele z nich może być stosowane latem.

Nie należy zapominać, że kluczowym elementem zdrowego trybu życia jest zbilansowana i zrównoważona dieta. Suplementy nie mogą być substytutem zróżnicowanej diety. Mogą zaś uzupełniać braki pewnych związków i ogólnie zaspokoić potrzeby organizmu.

Na przełomie lat zaobserwowano zmniejszenie zawartości witamin oraz makro i mikroelementów w żywności pochodzenia naturalnego. Nie tylko rodzaj kupowanej żywności ma znaczenie, ale również pochodzenie i sposób jej przechowywania. Warzywa i owoce kupowane w hipermarketach przyciągają nasz wzrok zazwyczaj idealnym wyglądem, który nie zawsze idzie w parze z zawartością witamin. Zdarza się, że tak zwane ekologiczne warzywa i owoce dojrzewają w nienaturalnych warunkach (np.: sztuczna nawierzchnia, sztuczne oświetlenie). Wartość odżywcza tych produktów jest nieporównywalnie niższa w stosunku do warzyw i owoców dojrzewających w warunkach naturalnych.

Innym problemem mającym związek z konsumowaniem warzyw i owoców, jest odpowiednia ilość spożycia (niezależnie od pory roku). Aby zachować zdrowie w dobrej kondycji, należy jeść 110-120 kg warzyw rocznie. Żyjąc w ciągłym pośpiechu, mało kto spełnia podstawowy wymóg.

Latem powinniśmy zwrócić uwagę na podaż płynów. W wysokich temperaturach tracimy więcej wody przez wzmożone pocenie. Nasze ciało składa się w 70% z wody, dlatego latem powinniśmy pić ją w większych ilościach. Odpowiednia podaż płynów dotyczy szczególnie dzieci i osób starszych. Nawet małe odwodnienie może obniżyć koncentrację, a nawet powodować omdlenia. Niezależnie od wieku, w wyniku pocenia się nasz organizm traci związki mineralne, które powinny być uzupełniane odpowiednią dietą lub suplementami.


Vital 3 od Synergy – kompleksowe rozwiązanie

Zwłaszcza w okresie letnim polecamy kompleksowe rozwiązania. Zestaw V3 składa się z dokładnie dobranych produktów, których zadaniem jest wzmocnienie wydajności organizmu, szczególnie latem. Produkty: PhytoLife, Mistify i ProArgi-9+ zawierają najczystsze składniki pochodzenia naturalnego takie jak: witaminy, aminokwasy i wyciągi roślinne. Kompleksowość Vital3 polega na możliwości stosowania wszystkich produktów jednocześnie przy zachowaniu odpowiednich odstępów czasowych w ciągu dnia.

Z powodu wzmożonej potliwości, w upalne dni należy pić więcej wody. Orzeźwiający napój powinien nie tylko zapewnić odpowiednie nawodnienie, ale też dostarczyć niezbędnych składników odżywczych. Nadmierna potliwość skutkuje utratą cennych minerałów, dlatego niedobór płynów należy uzupełnić dobrą wodą mineralną. Efekt oczyszczenia i odświeżenia zapewni dodatek chlorofilu PhytoLife zawierający chlorofilinę, olejek miętowy i ekstrakty z roślin.

Aby zachować formę i uchronić się przed niedoborami, suplementuj V3 każdego dnia ze szczególnym uwzględnieniem PhytoLife w okresie wakacyjnym. 

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.