Top Ad unit 728 × 90

Synergy sponsorem wyprawy olimpijskiego trenera wioślarstwa

Kjell Tore Solvang - to były trener kadry norweskiej w wioślarstwie, którą doprowadził do zdobycia trzech złotych medali olimpijskich, czterech złotych medali mistrzostw świata a także czterech złotych medali mistrzostw Europy. Jest on najbardziej utytułowanym norweskim trenerem w letnich dyscyplinach sportowych.

Podczas pracy ze światowej klasy zawodowcami w sportach wytrzymałościowych, Kjell jest przekonany, że jeśli pragnie się osiągnąć jakiś wybitny sukces sportowy, należy dużo ćwiczyć i nigdy nie przestawać. Wszystko sprowadza się do określenia własnego priorytetu. Choć Kjell wielokrotnie poprowadził drużyny wioślarskie do zwycięstwa, uważa, że można osiągnąć jeszcze więcej. 

2 maja 2015 Kjell wyruszył na najbardziej wyczerpującą i wymagającą wyprawę swojego życia.

Dodatkowo firma Synergy zaopatrzy go w produkty: ProArgi9+, Mistify, Phytolife i e9. Podczas całej wyprawy żywić się będzie własnoręcznie łowionymi rybami, spać w łódce lub w namiocie na brzegu.

Śledzeniem i transmisją jego podróży zajmie się jedna z największych stacji telewizyjnych w Norwegii. Firma Synergy WorldWide będzie zaś dopingować Kjella podczas letniej odysei w siedzibie głównej w Utah oraz na całym świecie!

Najbliższe 4 miesiące spędzi przemieszczając się wokół wybrzeża Norwegii od brzegów Szwecji aż po granicę rosyjską. Będzie wiosłować 10-12 godzin dziennie. Jest to niewątpliwie żmudne zadanie, ale Kjell ma dodatkowy powód, aby ukończyć tę podróż: zbiera pieniądze na dzieci cierpiące z powodu guza mózgu.

"Nie proś o łatwą podróż, ale o mocny grzbiet"Kjell Tore Solvang

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.