Top Ad unit 728 × 90

Relacja z II Rocznicy Synergy WorldWide Polska

W miniony weekend kilkaset dystrybutorów Synergy z całego kraju świętowało II rocznicę firmy w Polsce. Za nami dwa dni pełne wrażeń, emocji, a przede wszystkim nowej wiedzy i motywacji do dalszej pracy.

Uroczystego otwarcia dokonał dyrektor generalny Synergy WorldWide na Polskę i Czechy - Radosław Baszyński, do którego dołączył telekonferencyjnie prezes firmy Synergy WorldWide - Dan Norman. Pierwsze przemówienie dotyczyło planów. Wyznaczyliśmy cele, które chcemy osiągnąć w bliższej i dalszej przyszłości.W części edukacyjnej wystąpili specjaliści w zakresie zdrowia. Błyskotliwa dr Jolanta Nalewaj-Nowak – specjalistka ds. żywienia i psychodietetyki omówiła szczegółowo działanie wszystkich produktów Synergy. Usłyszeliśmy odpowiedzi na pytania związane ze świadomą suplementacją oraz odżywianiem. Następnie dr Christophe Sivanzire z Berlina przeprowadził fenomenalny wykład dotyczący roli l-argininy oraz tlenku azotu w ludzkim organizmie.

Część biznesowa należała już do liderów Synergy działających w Polsce. Mieliśmy okazję wysłuchać ognistych przemówień polskich Team Leaderów i Team Managerów. W ramach wystąpień liderskich świętowaliśmy sukcesy osób awansujących na nowe rangi!

Ostatnia sobotnia sesja był czasem dla gości z zagranicy. Kati i Erica Gammals – Szmaragdowych liderów z Finlandii, a także Susanne Kupske – Perły z Niemiec. Goście specjalni opowiedzieli zgromadzonym swoje historie oraz pokazali możliwości i potencjał Synergy - jako biznesu globalnego.

Drugi dzień imprezy upłynął pod znakiem szkolenia. W niedzielę odbyły się warsztaty. W pierwszej kolejności rozwijaliśmy swoją wiedzę produktową. Europejscy liderzy przekazali nam swoje wskazówki jak efektywnie budować biznes z wykorzystaniem produktów. Popołudniu odbył się specjalny trening zatytułowany „Praktyka Komunikacji i Charyzmy” przeprowadzony przez wybitnego szkoleniowca Piotra Tymochowicza.

Dopisała również oprawa artystyczna imprezy - jak zawsze na najwyższym poziomie. „Diamentowe Skrzypce” - Agnieszka Flis oczarowała wszystkich swoimi występami. Goście bawili się w sobotę do późnych godzin nocnych uczestnicząc w koncercie grupy The Voices. Finaliści X-Faktora dali pokaz wielkich umiejętności oraz świetnego warsztatu wokalnego.

Przed nami wspaniały okres. Wyjątkowe miesiące. Kulminajcą tego roku będzie Szczyt w Rzymie we wrześniu oraz wydarzenie Mega Moc Synergy w październiku w Warszawie. Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.