Top Ad unit 728 × 90

Zacznij zarabiać w Synergy WorldWide

Firma Synergy działa na zasadach marketingu społecznościowego. Oznacza to, że praktycznie każdy Konsument może stać się Niezależnym Partnerem firmy i zacząć czerpać korzyści finansowe z polecania produktów innym. Poniżej przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w związku z rozpoczęciem ewentualnej współpracy. 


1. Czy i ile muszę zainwestować?
Aby rozpocząć współpracę biznesową, należy zakupić tzw. pakiet startowy. W skład pakietu wchodzi wybrany zestaw suplementów wraz z kompletem materiałów informacyjno-marketingowych i możliwością dostępu do wirtualnego biura w Internecie. Minimalny koszt startera wynosi średnio 1000-1100 zł (200CV) w którego skład wchodzi przeszło 8-10 produktów. Przyszły Dystrybutor ma do wyboru kilkanaście pakietów w różnych cenach i kombinacjach produktowych.

2. Jak zarobić pierwsze pieniądze w Synergy?
Pierwsze pieniądze można zarobić na bezpośredniej odsprzedaży produktów lub na zarejestrowaniu z własnego polecenia tzw. Klienta Preferowanego. W tym przypadku otrzymasz prowizję w wysokości max 25% wartości pakietu netto. Inną metodą zarabiania jest rejestrowanie własnych Partnerów biznesowych w strukturze dystrybutorskiej. Za samą rejestrację nowego Partnera otrzymasz premię startową zależną od wartości pakietu (135 zł za pakiet 200CV, 415 zł za pakiet 600CV i 700 zł za pakiet 1000CV). Zaletą współpracy dystrybutorskiej są dodatkowe prowizje wynikające z planu marketingowego firmy (zakładka Współpraca).

Przypominamy - aby otrzymać uzyskaną prowizję należy spełnić wymóg tzw. kwalifikacji miesięcznej. Partner Synergy powinien każdego miesiąca zakupić produkty o wartości minimum 70 punktów CV (324-364 zł). Pakiet ten można skonsumować we własnym zakresie lub odsprzedać częściowo lub w całości. Taką kwalifikację miesięczną może za Ciebie wykonać klient niezainteresowany rejestracją, tylko zakupem konsumenckim. Jeśli taka osoba zostanie wpisana, zamówienie (minimum 70CV) będzie zaliczone jako Twój zakup osobisty.

3. Czym jest comiesięczna automatyczna dostawa produktów?
Automatyczna dostawa produktów tzw. autoship to stałe zlecenie wysyłki wybranych produktów określonego dnia miesiąca: 1, 5, 10, 15 lub 20. Pierwszą i najważniejszą korzyścią jest niższa o 10% cena obowiązująca wszystkie pakiety. Dodatkowo autoship sprawia, że nie zapomnimy o spełnieniu wymogu miesięcznego zakupu. Kolejną zaletą systemu jest zagwarantowany udział w promocjach firmowych.

4. W jaki sposób firma wypłaci należne mi prowizje?
Jeśli spełniony został wymóg comiesięcznej kwalifikacji, firma przeleje należne prowizje na wskazany numer konta bankowego. Rozliczenia wykonywane są w systemie miesięcznym. Synergy wypłaca prowizje w pieniądzach. Oznacza to, że nie musisz wykonywać przymusowego zakupu produktów, aby otrzymać należną kwotę.

5. Dlaczego warto jest współpracować z Synergy WorldWide?
Firma istnieje 16 lat. Działa z powodzeniem w 29 krajach. Jest notowana na giełdzie i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Produkty Synergy od lat znajdują uznanie i są polecane na całym świecie. Wszystko to sprawia, że mamy gwarancję możliwości wieloletniej, owocnej współpracy na szczeblu międzynarodowym.

Synergy ma dwa niewątpliwe atuty: najwyższej jakości produkty oraz przejrzysty i niezwykle korzystny dla dystrybutorów plan marketingowy. W Polsce systematycznie organizowane są cykle spotkań, szkoleń, wyjazdów, co pomoże Ci budować własny biznes i dobre relacje z partnerami. Jest oczywiste, że firma nigdy nie miała i nie ma problemów z wypłatą prowizji swoim partnerom.

Jesteśmy przekonani, że powyższe informacje rozwiały większość Twoich wątpliwości, co sprawi, że chętnie rozpoczniesz współpracę z nami. Jeśli jesteś zainteresowany rejestracją w naszej grupie dystrybucyjnej Synergy Club Polska, prosimy o kontakt telefoniczny bądź odwiedzenie zakładki Kontakt.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.