Top Ad unit 728 × 90

Oficjalne otwarcie Centrum Badań Naukowych i Innowacji Hughes

27 lutego 2015 roku zostało oficjalnie otwarte Centrum Badań Naukowych i Innowacji Hughes, należącego do koncernu Nature’s Sunshine Products. Centrum mieści się w siedzibie głównej NSP, gdzie na powierzchni 500 m2 znajdują się obecnie laboratoria oraz pomieszczenia kliniczne i badawcze, w których prowadzone będą konsultacje i doświadczenia kliniczne.


Centrum Badań Naukowych i Innowacji Hughes zostało zaprojektowane, aby przysłużyć się walce z globalnymi trendami w dziedzinie zdrowia, wynikającymi ze sposobu odżywiania oraz stylu życia, poprzez naturalne produkty przywracające zdrowie poprzez swe właściwości odżywcze, - powiedział Gregory L. Probert, Prezes i Dyrektor Zarządzający (CEO) Nature’s Sunshine. Łącząc potencjał naszych naukowców z nowymi technologiami, będziemy w dalszym ciągu przewodzić w opracowywaniu skutecznych produktów ziołowy ch i odżywczych dla konsumentów na całym świecie badając interakcje suplementów na poziomie komórkowym.

Centrum Hughes to obecnie jedno z najbardziej zaawansowanych centrów badawczych w swojej kategorii. Jest wizytówką tego, jakim potencjałem ekonomicznym dysponują firmy NSP i Synergy. Gubernator stanu Utah, Gary Herbert, wziął udział w tym Wielkim Otwarciu Centrum i wyraził uznanie dla obu firm odnoszących niebywałe sukcesy nie tylko w stanie Utah, ale na całym globie.

Centrum badawcze, o wartości milionów dolarów, wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt, który pozwoli naukowcom analizować interakcję między poszczególnymi układami w organizmie a suplementami odżywczymi Synergy WorldWide. Badając te zależności na poziomie molekularnym, biolodzy, chemicy i lekarze będą mogli opracowywać coraz skuteczniejsze, biologicznie aktywne preparaty.

Centrum Badań Naukowych i Innowacji Hughes korzysta pod wieloma względami z najbardziej zaawansowanej technologii w branży - powiedział dr Matthew Tripp, Dyrektor ds. Naukowych Nature’s Sunshine/Synergy. Przykładowo, Flexmap3D może poddać badaniu 500 analitów, takich jak geny i białka, z jednej próbki pochodzenia ludzkiego, np. kropli krwi. Co więcej, dzięki tej maszynie, w ciągu jednej godziny jesteśmy zdolni przeanalizować 144.000 punktów danych, dzięki czemu w szybki sposób możemy dysponować analizami ilościowymi różnych biomarkerów.

Nature’s Sunshine i Synergy WorldWide stawiają sobie za cel i obowiązek opracowywanie naturalnych, przebadanych naukowo produktów, którym konsument może w pełni zaufać.

W Synergy WorldWide niezwykle poważnie traktuje się kwestię udowadniania jakości produktów. Centrum Badań Naukowych i Innowacji Hughes stawia Synergy WorldWide i Nature’s Sunshine Products o poziom wyżej niż inne firmy.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.