Top Ad unit 728 × 90

II Rocznica Synergy WorldWide w Polsce

Ostatnii weekend maja br. należy niewątpliwie do Synergy WorldWide Polska. Zapraszamy na dwa, niesamowite i niepowtarzalne dni dedykowane specjalnie dla partnerów Synergy oraz ich gości. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30-31 maja 2015 w nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Sound Garden w Warszawie.


Goście Specjalni

Do Polski na II Rocznicę przybędą Kati i Eric Gammals - czołowi liderzy europejscy, którzy w ubiegłym roku osiągnęli pozycję Emerald Executive. Kati i Eric pochodzą z Finlandii. Z Synergy WorldWide współpracują od 2011 roku. Jak sami mówią nic nie jest w stanie powstrzymać ich sukcesu. Są cennymi członkami europejskiej Rady Liderów, a ich klucz do sukcesu to: nieustająca współpraca, rozwój osobisty i szkolenia dla swojego zespołu. Stanowią oni doskonały przykład postawy liderskiej. Oprócz wystąpienia w sobotę, drugiego dnia konferencji przeprowadzą czterogodzinne szkolenie.

2 lata Synergy w Polsce!

Hotel Narvil nad Zalewem Zegrzyńskim w Serocku gościł nas podczas oficjalnej ceremonii otwarcia Synergy WorldWide w Polsce 1 czerwca 2013 roku. Pierwszą rocznicę świętowaliśmy w teatrze Capitol w Warszawie. Te niecałe 2 lata dały nam czas na zbudowanie silnych fundamentów. W 2014 roku flagowy produkt ProArgi 9 Plus otrzymał Nagrodę Zaufania lekarzy i farmaceutów za swój debiut rynkowy – „Złoty Otis 2014”. Później wprowadzone zostały do Polski kolejne, nowe produkty – koktail zastępujący posiłek SLMsmart oraz napój energetyczny e9. Kolejne lata to okres wielkich sukcesów. Będzie to możliwe przede wszystkim dzięki wyjątkowym ludziom związanym z firmą Synergy w Polsce!

Szczegóły wydarzenia 

Data: 30-31 maja 2015
Miejsce: SoundGarden hotel, ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa

Rejestracja
Kliknij tutaj, aby się zarejestrować. Zrób to do końca marca, a otrzymasz zniżkę.

Bilety
Przedsprzedaż - 30 Euro (ok. 125zł - tylko do 31 marca).
Cena standardowa - 35 Euro (ok. 150zł – od 1 kwietnia do 25 maja 2015)
Bilet ważny na dwa dni, a w jego cenę wliczone są 2 posiłki oraz parking.

Nocleg
Firma Synergy przygotowała kod promocyjny, który należy wpisać w prawym górnym roku przy dokonywaniu rezerwacji on-line na stronie http://www.soundgardenhotel.pl Kod to: SYNERGY. Stawka promocyjna na czas trwania eventu to: Pokoj Classic - 1 os - 200 PLN brutto, Pokoj Mezzo - 2 os - 250 PLN. Śniadanie wliczone w cenę. Parking na terenie hotelu w piątek od 17:00 oraz w całą sobotę i niedzielę gratis.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.