Top Ad unit 728 × 90

Mistify jako uzupełnienie ProArgi-9+

Wyciągi jagód i innych specjalnie dobranych owoców, składające się na Mistify, obfitują w dobroczynne polifenole - antocyjany, hamujące powstawanie i wiążące wolne rodniki w naszych organizmach, które są przyczyną wielu chorób. Polifenole mają więc działanie profilaktyczne i do pewnego stopnia lecznicze. 

Pozytywny wpływ antocyjanów na układ krążenia związany jest prawdopodobnie z ich zdolnością do ograniczania stanów zapalnych, wzmacnianiem i uszczelniania naczyń włosowatych oraz przeciwdziałania agregacji płytek krwi. Zawarte w soku z winogron antocyjaniny mają również wpływ na zwiększanie wydzielania tlenku azotu, którego rola w profilaktyce chorób krążenia (zmniejszanie ryzyka zawału) została już dobrze udokumentowana.

Mistify zawiera również naturalną witaminę B6, poprawiającą przyswajanie magnezu i działąjącą krwiotwórczo. Innym prozdrowotnym składnikiem suplemntu jest bezkofeinowy wyciąg z zielonej herbaty o powszechnie znanych, prozdrowotnych właściwościach. Wiele doniesień wskazuje na profilaktycznie przeciwnowotworowe działanie antocyjanów. Wydaje się, że takie działanie związane jest z ich właściwościami antyoksydacyjnymi, a także z negatywnym wpływem na aktywność jednego z enzymów, który ulega nadwydzielaniu w wielu nowotworach nabłonkowych. Wykazano również inne mechanizmy molekularne antynowotworowego działania antocyjanów.

Badania z ostatnich lat pokazują też, że antocyjany hamują zaburzenia pamięci i funkcji motorycznych związane z podeszłym wiekiem. Wszystko to sprawia, że Mistify stanowi doskonałe uzupełnienie i wzmacnia prozdrowotne właściwości ProArgi 9 Plus, który wprawdzie również zawiera wiele naturalnych ekstraktów, jednak w mniejszej ilości i z pewnością nie wszystkie, jakie ma do zaoferowania Mistify. Polecamy więc każdemu, kto stosuje lub zamierza stosować ProArgi 9 Plus wypicie dodatkowo każdego dnia kilkudziesięciu mililitrów tego wyjątkowego napoju.

1 komentarz:

  1. To jest świetny zestaw przy centralnej retinopatii surowiczej oka (CRS). Naprawdę bardzo pomaga. Ja się dzięki temu praktycznie pozbyłem ciągłych nawrotów tego cholerstwa. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.