Top Ad unit 728 × 90

Promocja 2x2 Builder Bonus

Znana wielu Dystrybutorom promocja 2x2 towarzyszyć nam będzie przez cały 2015 rok! Jest to idealna okazja dla nowych jak i obecnych członków firmy na zdobycie dodatkowych pieniędzy w programie partnerskim.

Builder Bonus 2x2 jest niesamowitym dodatkiem do planu marketingowego Synergy. Zanim opiszemy krok po kroku na czym polega, zapraszamy do zapoznania się z newsem pt. "Jak zacząć zarabiać w Synergy?". Prezentujemy w nim szczegółowe informacje na temat rozpoczęcia współpracy z firmą Synergy. Wspomniany wyżej roczny bonus pomoże rozpocząć własny biznes na większą skalę.

Szczegóły promocji:
 • Bonus 2x2 jest promocją organizowaną przez firmę Synergy WorldWide dla swoich Partnerów (osób zarejestrowanych poprzez zakup pakietu startowego zestawu produktów z materiałami informacyjnymi);
 • Spełnienie jednego układu 2x2 daje 580 zł prowizji;
 • Promocja obejmuje rynki europejskie. Oznacza to, że możesz pozyskiwać swoich partnerów za granicą (np. w Norwegii, Niemczech czy Wielkiej Brytanii) i otrzymywać powyższy bonus;
 • Aby otrzymać tę dodatkową prowizję, należy być Partnerem firmy zapisanym na comiesięczną dostawę produktów. Twoi partnerzy również (szczegóły autowysyłki opisujemy w poprzednim newsie);
 • Promocja ograniczona jest tylko czasowo - trwa do 31 grudnia 2015 roku. Nie jest ograniczona ilościowo. Możesz otrzymać nieograniczoną liczbę prowizji, wystarczy spełnić warunek promocji.

Co należy zrobić?
Aby otrzymać dodatkową prowizję pieniężną, należy polecić produkty Synergy dwóm osobom, poprzez rejestrację ich w swojej strukturze partnerskiej oraz aktywowanie opcji comiesięcznej wysyłki produktów na własne potrzeby. W następnej kolejności każda z dwóch osób (pozyskanych przez Ciebie) powinna polecić produkty swoim dwóm osobom (np. znajomym), rejestrując ich w taki sam sposób. Jeśli powyższy układ zostanie spełniony, naliczona zostanie prowizja dodatkowa w wysokości 580 zł. Promocja nie jest ograniczona ilościowo. Możesz zarejestrować 6 osób. Jeśli każda z nich pozyska do współpracy swoje dwie, czyli łącznie 12, otrzymasz za spełnienie układów 580 zł x3 czyli 1740 zł.

Opis obrazują poniższe schematy:

ETAP I. Jako Partner rejestrujesz swoje dwie osoby. W tym przypadku Pawła i Kasię. Wszyscy mają włączoną opcję autowysyłki.


ETAP II. Twoi nowi partnerzy rejestrują własne osoby. W tym przypadku Paweł zapisał do firmy Anię i Tomka, zaś Kasia pozyskała Karola i Martę. Układ został spełniony, a Ty otrzymujesz bonus w postaci 580 zł.


Jeśli podjąłeś już decyzję o współpracy z SynergyClub, prosimy o kontakt. Zapraszamy do współpracy!

2 komentarze:

 1. Bardzo dobrze wyjaśnione i w ogóle świetna rzecz z tą promocją. Chyba nie ma żadnej innej nirmy poza Synergy, gdzie byłoby coś takiego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna rzecz!! Aż trudno uwierzyć, że Synergy daje taki bonus ale to prawda :)

  OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.